Ev / Haberler / Watch Dogs 2 Çok Oyunculu Videosu Çıktı
Poster gg

Watch Dogs 2 Çok Oyunculu Videosu Çıktı

Watch Dogs 2 Çok Oyunculu Videosu Çıktı

İlk Watch Dogs çok fazla abartıldı ve sonuçları hüsran oldu ama yapımcılar sanıyoruz ki yaptıkları hataları farkettiler ve artık yaptıkları her gelişimi bize aktarıyorlar ve öncesinde yorumlama şansı buluyoruz. Geçtiğimiz günlerde parkur videosu paylaşılmıştı ve olumlu yorumlar almıştı, şahsen çok beğenmemiş olsam bile ‘hacking’ metotlarını geliştirdikleri de ortadaydı yine sevenlere açıkladıkları kadarıyla. Bugün ise oyunun merak edilen diğer bir videosunu bizlere sunmuşlar. Multiplayer modu nasıl olacak, neler gelişti ve ne kadar özgürüz bunu anlatan bir içerik.

İzlediğim kadarıyla 2 kişilik bir ekip halinde takıldığınız zaman oyun gerçekten eğlenceli geçecek gibi, zaten daha çok ‘co-op’ üzerinde durmuşlar videoda da. Fakat yine de şehirde yapabileceğiniz birçok şeyden bahsedilmiş, diğer oyuncularla konuşabilecek hatta onları da hackleyebileceksiniz. Tabi Watch Dogs daha önce de böyle güzel haberleriyle yükselip, satışa çıktığında üzmüştü. Umarız aynı durum tekrardan yaşanmaz, sizi videoyla baş başa bırakıyoruz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.