Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Xiaomi E-Spor Ürünleri Geliştirmeye Başladı
Valorant names
xiaomi monitor

Xiaomi E-Spor Ürünleri Geliştirmeye Başladı

Marka oyunlara olan ilgisini her geçen gün arttırıyor. Şimdi de E-spor sevenler için ürün geliştirmeye başlayan Xiaomi’nin yeni ürünü yolda.

Geçtiğimiz günlerde sizlere aktardığımız haberimizde Xiaomi’nin piyasaya oyunculara özel olarak çıkarttığı yeni laptop ürününü tanıtmış, anlatmış ve öne çıkan özelliklerinden bahsetmiştik. Yani anlayacağımız ve çıkarım yapacağımız konu şu; diğer teknoloji üreticileri gibi Xiaomi de oyuncu kitlesinin ve alım gücünün farkına varmış durumda. Firma akıllı telefon ve diğer ürünlerin yanı sıra oyunculara sundukları hizmetleri arttırmanın peşinde.

Xiaomi Gaming Laptop Tanıtıldı

Xiaomi’nin e-spor oyuncularına sunmayı istediği hizmet daha çok görüntüye dayalı, fakat firma her zaman yaptığı gibi daha epik ürünlerin peşinde koşuyor diyebiliriz. Çünkü çıkartacakları monitör biraz fazla büyük sanki.

Xiaomi E-Spor Monitörü Tam 34 İnç Olacak

Xiaomi uygun fiyatlandırmaları ile gündemde olan bir marka. Dolayısıyla bu ürününde de fiyatlandırma bir merak konusu. Çünkü ekranın kavisli bir yapıda olacağı da markanın yaptığı açıklamada yer aldı. Yüksek hıza sahip, geniş ve kavisli ekranları ile uygun fiyatlandırmalar sunabilirlerse oyun dünyasında da tıpkı akıllı telefonlarında olduğu gibi kendilerine fanatik kullanıcılar bulabilirler.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.