Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Yeni Overwatch Etkinliği “Uprising” 10 Nisan’da
Valorant names

Yeni Overwatch Etkinliği “Uprising” 10 Nisan’da

Overwatch oyuncularını sevindirecek bir haber Blizzard’ın twitter sayfasından geldi. Yeni etkinlik “Uprising” 10 Nisan’da oyuncularla buluşmuş olacak.

Etkinlik Blizzard’ın twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla duyruldu.

Uprising geçmişte geçiyor. Geçen yılın etkinliği Tracer’ın Overwatch ekibindeki ilk görevini konu almıştı. Bu seneki etkinliğin konusu ise henüz kesinleşmiş değil. Fakat oyunun hikayesine göre, Null Sector adındaki bir terorist grubu Londra’nın King’s Row bölgesinde ayaklanma başlatıyor. İngiliz Hükumeti ise ekibimizin olaya müdahale etmesini yasaklıyor. Bu sırada olay yerinde terörist grubu hakkında bilgi toplamakta olan Blackwatch ajanı Jesse McCree ise emirleri çiğneyerek Reinhardt, Tracer, Torbjorn ve Mercy’den oluşan ekibi olay yerine çağırıyor.

2017 Uprising Etkinliği 4 kişilik takımlarla, bilgisayar tarafından yönetilen robotlara karşı dalgalar halinde savaşmamızı sağlayan hayatta kalma tarzı oyun modunu getirmişti. Bu yıl ise oyun modunun tam olarak nasıl olacağı bilinmese de oyuncular benzer bir oyun modunu bekliyor. Geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da 100’den fazla kozmetik ürün gelmesi bekleniyor.

Etkinliğin sayfasına buradan ulaşabilir, buradan ise Facebook grubumuza katılabilirsiniz. İyi Oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.