Ev / Haberler / Yeni PUBG Haritası Miramar’dan İlk Video!

Yeni PUBG Haritası Miramar’dan İlk Video!

Valorant names

Birçoğunuzun bildiği üzere, hızla piyasayı alt üst eden başarılı oyun PUBG’ye Miramar isimli yeni bir harita gelmişti. The Game Awards 2017 sırasında ise bu haritanın ilk oynanış görüntüleri yayınlandı.

miramar

Yeni çöl haritasından ilk video, The Game Awards 2017’de oyunun yapımcısı Bluehole tarafından yayınlandı. İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz, ayrıca bu haritada oynamak için test sunucularına girebilecekseniz Miramar’a büyük ihtimalle beklediğinizden çok daha kısa sürede kavuşacaksınız.

2018’in başlarında Xbox One’da da oynanabilecek olan yeni harita, oyunun bilgisayar versiyonunun test sunucularında şimdiden aktif. Ayrıca oyunun 20 Aralık’ta erken erişimden çıkıp 1.0 sürümüne geçeceği de elimizde olan bilgiler arasında.

Miramar hakkında Bluehole ne dedi?

Yeni harita, bir sürü ağaçlık alana sahip olan oyunun mevcut haritası Erangel’dan tasarım ve doğa açısından biraz daha farklı. Bluehole, bu konuyla ilgili ”An itibariyle Miramar ile ilgili açıklayabileceğimiz tek şey, yemyeşil alanlar ve ormanların aksine, acımasız bir çöl ortamı yarattığımızdır.” açıklamasını yaptı.

Bluehole, bunlara ek olarak oyunun Mart ayından şu ana kadar 24 milyon kopyasının satıldığını da belirtti.

Peki ya siz yeni çöl haritası hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunun Battle Royale ortamını daha iyi yansıtabilecek mi? Konuyla ilgili düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.