Ev / Haberler / Yeni S.T.A.L.K.E.R. Oyunu Mu Geliyor?

Yeni S.T.A.L.K.E.R. Oyunu Mu Geliyor?

Valorant names

Radyasyon ile kirlenmiş topraklarda birbirinden garip olaylar ile karşılaşmaya hazır mısınız? Çünkü yeni S.T.A.L.K.E.R. oyunu yolda olabilir! Detaylar haberimizde.

Mis Gibi Radyasyon Kokusu…

Kurduğu evren, gerçekçi yapısı, akıcı hikayesi ve konu aldığı olaylar bakımından çok zengin bir oyun serisi  S.T.A.L.K.E.R. Çıkışını ilk gerçekleştirdiği 2007 yılından bu yana kendisine dünyanın dört bir tarafından oldukça sağlam bir hayran kitlesi toplamış durumda. Son oyun olan S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat çıkış yaptığından beri dile kolay tam 9 koca yıl geçti. Haliyle her geçen gün ile birlikte bizlerin de yeni bir S.T.A.L.K.E.R. oyununa dair şevkimiz kırıldı. Ta ki bugüne kadar…

Bugün akşam saatlerinde oyunun resmi Facebook hesabından paylaşılan bir gönderi hayranları oldukça heyecanlandırdı. Gönderide firmanın daha önceki oyunlarından alışık olmadığımız tarzda bir mekan tasarımı görüyoruz. Bunun haricinde daha önce hiçbir oyunda karşılaşmadığımız dört karakter ve bu karakterlerin söylemiş olması muhtemel sözler bizleri karşılıyor.

Dikkatleri ilk çeken karakter ise kuşkusuz Selma oldu. Bu karakterin Stalker’lar hakkında sözler etmesi yeni bir oyunda ana karakterimizin kadın olacağının bir göstergesi olabilir mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz. Lafı daha fazla uzatmayalım da sizler de geri sayımın yer aldığı ekranı kendi gözleriniz ile görün. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Sizce yeni bir S.T.A.L.K.E.R. oyunu ile karşılaşacak mıyız, yoksa firmanın aklında başka planlar mı var? Yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza da katılabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.