Ev / Haberler / Sinema Haberleri / 13 Reasons Why 4. Sezon İle Final Yapacak

13 Reasons Why 4. Sezon İle Final Yapacak

Poster gg

Netflix’in popüler gençlik temalı dizisi 13 Reasons Why 4. Sezon ile birlikte final yapmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Popüler Netflix serilerinden olan ve özellikle genç bir izleyici kitlesi tarafından merakla takip edilen popüler dizi 13 Reasons Why final yapmaya hazırlanıyor. Sabah saatlerinde Netflix tarafından dizinin 3. sezonunun 23 Ağustos tarihinde yayınlanacağı bilgisi verildi. 4. sezonu yapım aşamasında olan popüler dizinin bu sezonu final sezonu olacak. Final sezonunun ise ne zaman başlayacağı paylaşılmadı.

13 Reasons Why intihar eden genç bir kızın arkasında bıraktığı ses kayıtları ile adım adım neden intihar ettiğini anlatmasını konu alıyor. Ülkemizde de oldukça sevilen bu Netflix serisi yakaladığı popülarite sayesinde kısa sürede önümüzdeki sezonlar için de onay almayı başardı. Ancak 13 Reasons Why 4. sezon final sezonu olarak ilerleyen tarihlerde Netflix üzerinden erişilebilir olacak.

Dizinin gençleri intihara yönlendirdiği ve kötü etkilediği hakkında ülkemizde ve dünyada pek çok tartışma başladı. Ancak bunların hiç birisi dizinin popülaritesinden bir şey eksiltmedi. Oyun ve sinema dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.