Ev / Haberler / Oyun Haberleri / 18 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu!
Poster gg

18 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz Oldu!

Günün ilk güzel haberi biz oyuncular için Steam cephesinden geldi. Steam değeri 18 TL olan Hyperdrive Massacre adlı indie oyun ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.

İtiraf Edelim, Ücretsiz Oyuna Dayanamıyoruz.

Bağımsız bir yapımcının ellerinden çıkan oyunumuz Hyperdrive Massacre bir aksiyon ve uzay oyunu. 80’li yılların arcade temasını yansıtan oyun renkli grafikleri ile de dikkat çekiyor. Oyunculara multiplayer desteği de sunan oyun müzikleri ile de dönemin arcade salonlarının ruhunu çok güzel yansıtıyor.
Ücretsiz oyun

Nasıl Sahip Olurum?

Oyuna sahip olmak için yapmanız gereken ilk şey bir Steam hesabına sahip olmanız. Bu satırları okuduğunuza göre bir Steam hesabınızın olmama ihtimali oldukça düşük. Bunun ardından mağaza sayfasında bulunan arama kutucuğuna Hyperdrive Massacre yazarak oyunun Steam sayfasına gitmelisiniz. Oyunun Steam sayfasına eriştikten sonra hemen aşağıda bulunan ‘’Oyunu Yükle’’ butonunu kullanarak oyunu kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu adımlardan sonra oyun sonsuza kadar kütüphanenizde kalacaktır. Şimdiden iyi oyunlar.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

2 Yorumlar

  1. Oyunun inmesini beklemeli miyiz yoksa indirmeyi baslatip iptal etsek olur mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.