Ev / Haberler / 24 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

24 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Son yılların başarılı bağımsız yapımlarından olan Gone Home Humble Bundle üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oldu. Nasıl sahip olabileceğinize dair detaylar haberimizde.

Oyuncuları her ay ücretsiz sunduğu oyunlar ile sevindirmeye devam eden Humble Bundle’ın bu ay bizlerle buluşturduğu oyun Gone Home oldu. Son dönemin başarılı indie yapımlarından olan oyunda 1995 yılına bir yolculuğa çıkıyoruz. Eve döndüğümüzde ev halkını bulamamamız ile başlayan süreçte başlarına gelmiş olabilecek olayları evdeki çeşitli ipuçlarıyla çözmeye çalışıyoruz.

Nasıl Sahip Olurum?

Oyuna sahip olmak için öncelikle bir Humble Bundle hesabına ihtiyacınız var. Hesabınız varsa veya yeni oluşturduysanız buraya tıklayarak oyunun indirme sayfasına gidebilirsiniz. Yönlendirildiğiniz sayfanın biraz altında ‘’FREE TO ALL FOR A LIMITED TIME!’’ başlığının altında oyunun indirme bağlantısını göreceksiniz.

Oyunu indirmeye başlamadan önce simgeler ile belirtilen Windows, Mac veya Linux işletim sistemlerinden hangisine sahipseniz o ikonu işaretleyip Download butonuna tıkladıktan sonra indirme işlemi başlayacak. Oyunun indirme işlemi bittikten sonra ise geriye sadece standart kurulumu yapmak kalacak. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.