Ev / Haberler / Aquaman 2 Gecikebilir!

Aquaman 2 Gecikebilir!

Valorant names

DC sinematik evreninin en sevilen filmlerinden olan Aquaman için bildiğiniz gibi yeni bir film yolda. Ancak filmin yıldızı Jason Momoa’dan Aquaman 2 için bekleyenlere kötü bir haber var. Detaylar haberimizde.

Aquaman DC’nin şüphesiz en sevilen karakterlerinden. Geçtiğimiz yıl vizyona giren filmde başrolü üstlenen Jason Momoa’da hiç kuşkusuz bu popülariteye katkıda bulundu. Gişede tatmin edici rakamlara ulaşan ilk filmden sonra 2. filmin çekilmeye başlanacağının duyurulması da kimse için sürpriz olmamıştı.

Ancak ünlü oyuncu Jason Momoa’dan Aquaman 2 için sabırsızlanan hayranlara kötü bir haber var. Hawaii’li oyuncu memleketinde yapılan bir inşaat çalışmasını protesto etmek için inşaat alanında bulunduğu esnada bir buldozer tarafından ezildiğini sosyal medyada paylaştı. ‘’Üzgünüm Warner Bros ancak Aquaman 2’yi çekemeyiz. Çünkü Jason memleketinin mahvolmaması için uğraşırken bir buldozer tarafından ezildi. Buna izin vermiyoruz. Bu kadarı yeter. Başka yere gidin.’’ sözleri ile ülkesinde yapılan ve doğayı mahveden inşaat faaliyetine karşı tepkisini gösterdi.

Momoa bu sözlerinde ciddi mi yoksa Hawaii’de yapılan bu inşaata karşı farkındalığı arttırmak için bu yolu mu seçti henüz bilmiyoruz ancak şimdilik filmin planlanan çıkış tarihi olan 16 Aralık 2022’de Aquaman 2’yi görememe şansımız var gibi duruyor. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.