Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Black Desert İçin 2. Steam Sunucusu Açılıyor!
Valorant names
black desert

Black Desert İçin 2. Steam Sunucusu Açılıyor!

2014’de piyasaya çıkan ancak ülkemizde geçtiğimiz yıl erişime açılan “Black Desert Online” adlı MMORPG tarzı oyun Steam üzerinden 2. global sunucusunu açıyor.

Steam platformunda 17 Mayıs‘ta oyunculara sunulan “Black Desert Online” uygun fiyatıyla da ilk haftadan dikkatleri üzerine çekti. Oyuncuların büyük ilgi gösterdiği oyun 3 gündür “Steam Çok Satanlar” listesinde birinci sırada yer alıyor. Bu ilgiye karşılık olarak, yapımcı ve geliştirici şirket olan “Pearl Abyss”oyuna ikinci bir global sunucu açılacağını duyurdu.

Bol Bol Etkinlik

Gerek Ramazan ayı, gerek ise 19 Mayıs kutlamaları ile oyuncuların sevgisini kazanan oyun bu sevgiyi karşılıksız bırakmadı ve çeşitli etkinlikler düzenledi. 3 farklı etkinliği birleştirip bir ilki de yaptı. Aynı zamanda oyunun güzel grafik ve atmosferine ek olarak  Striker, Mystic ve Kara Şövalye karakterleri oyunculara sunuldu.

Son olarak “Black Desert Online” %50 indirim ile Türkiye ve MENA sunucularıyla Steam‘de ilk 2 haftada, global anlamda ise yılın en çok oynanan MMORPG oyunu olmaya hak kazandı. Oyunun Steam platformu dışında da ilgi görmesiyle birlikte toplamda 9, Steam üzerinden ise 2 sunucusu oldu.

Hakkında Batuhan Gültepe

5 yaşından beri teknoloji, müzik ve oyunlara ilgili kimse.

Bir Yorum

  1. Peki bu 2. Sunucuda herkes sıfırdan mı başlayacak? Sunucu seçme şansımız olacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.