Ev / Haberler / Black Panther’den Heyecanlandıran Fragman!
Poster gg
panter

Black Panther’den Heyecanlandıran Fragman!

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir çok insan tarafından Captain America: Civil War filminde açık ara en sevilen karakterlerden biriydi Black Panther. Kendisinden de yeni fragman geldi. Yazıya buyurun!

panter

Özellikle Bucky ile otobanda verdiği mücadele ile bir çok izleyicinin dikkatini çekmişti ve bu sahneden sonra birçok insan Chadwick Boseman‘ın Black Panther karakterine inanılmaz yakıştığına karar vermişti. E hal böyle olunca izleyicilerin isteğine Marvel cephesinden yanıt gecikmedi ve Black Panther solo filmi kesinleşti.

Fragmanlardan anladığımız kadarıyla film Black Pantherin origin hikayesinden bahsedecek ve tahmini olarak Age of Ultron ile Civil War arası bir zamanda geçecek. Fragmanlarda Andy Serkis‘i Black Panther’in baş düşmanlarından biri olan Ulysses Klaw karakterini canlandırırken görüyoruz ve bu da bizi heyecanlandıran bir başka detay. Black Panther’in bir diğer baş düşmanı olan Erik Killmonger karakterini filmde Michael B. Jordan canlandıracak. Filmin kadrosunda daha birçok tanıdık isim var. Martin Freeman ve Danai Gurira (bir çoğumuz onu The Walking Dead dizisinde canlandırdığı Michonne karakteri ile tanıyoruz) bu isimlere dahil.

2. fragmanda bizleri en çok heyecanlandıran sahne kesinlikle Killmonger’ın jaguar suiti oldu. Ne yazık ki elimizde fazla bir detay yok bu suit ile ilgili ama tahmin edildiği üzere bu suit Black Pantherinki gibi vibranium’dan yapılmış ve üstün bir teknoloji ile donatılmış olacak. Sözlerimizi burada noktalayarak sizleri fragman ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler. Daha çok sinema haberi için sitemizi takip etmeyi unutmayın! İyi oyunlar!

Hakkında Can Abik

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi. Oyungg'de Kameraman olarak yer almakta.

2 Yorumlar

  1. Film güzel olacak gibi bu arada elinize sağlık cidden çok güzel yazmışsınız devamını bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.