Ev / Haberler / Çeteye Hoş Geldiniz: Peaky Blinders Oyunu Geliyor!
Valorant names

Çeteye Hoş Geldiniz: Peaky Blinders Oyunu Geliyor!

BBC suç draması Peaky Blinders, bilgisayar ve konsol oyunu ile geliyor! 1920’lerin Birmingham’ını Cillian Murphy’nin başrolüyle izlediğimiz dizi bu sefer de oyuncuların kontrolüne geçecek.

Eğer bu dizi hakkında pek bilginiz yoksa, başta bilgilendirme için Vikipedi‘den küçük bir alıntı ekleyelim.

Peaky Blinders, Birinci Dünya Savaşı sonrasında Birmingham, İngiltere’de faaliyet gösteren “Peaky Blinders” adlı çeteyi anlatan suç-drama konulu televizyon dizisidir. Senaryosunu Steven Knight, yapımcılığını ise Caryn Mandabach ve Tiger Aspect Yapımcılık üstlenmiştir.

Daha ayrıntılı bilgi için buradan incelememizi okuyabilirsiniz.

Yayımcı Curve Digital ve yapımcı FuturLab‘ın takım olduğu bu oyunda ‘yenilikçi’ bir hikaye tasarımı olacağı söyleniyor. Ayrıca Peaky Blinders‘ın dijital Birmingham’ında farklı karakterlerin kontrolünü elimize alabileceğiz. Dizi hayranlarının Tommy Shelby tarzında takılma isteğini bir nebze de olsa mümkün kılabilecek bu özellik umarız ki başarılı bir şekilde işlenir. Şahsen çetenin nasıl bir yol izleyeceğini seçebileceğimiz choices matter tarzı bir oyun olmasını tercih edecek olsam da oyunun ne tür bir oynanışa sahip olacağını da zaman belirleyecek.

Bu uyarlama hakkındaki detaylar henüz yetersiz olsa da oyunun 2020 civarında çıkacağı tahmin ediliyor.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.