Ev / Haberler / Code Of Duty Yazılım Maratonu Başlıyor!
Poster gg

Code Of Duty Yazılım Maratonu Başlıyor!

1 haftadan az bir süre sonra İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde gerçekleştirilecek olan Code Of Duty etkinliği 3 kategori alanında maratona hazırlanıyor. Global Game Jam etkinliğinin bir benzeri olarak İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlikte biz de yer alacağız. 

Code Of Duty | Oyungg

Code Of Duty Hakkında:

9-10-11 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan Code Of Duty etkinliği bu sene 2015’ten farklı olarak BrainHack ve BuildUp kategorilerini de içerisinde bulunduracak. Daha öncesinde yani 2015’de siber güvenliğe dikkat çekmek için düzenlenen CTF etkinliği bu sefer Code Of Duty bünyesinde. Her kategoriden 16 yarışmacının yer alacağı etkinlikte BuildUp kategorisinde yarışmacılar 48 saat içerisinde oyun geliştirmeye çalışacak. Aynı şekilde BrainHack kategorisi algoritma geliştirme ve IzHack kategorisi de siber güvenlik üstüne olacak. Temel anlamda Global Game Jam‘e benzeyen etkinlik birçok farklılık ile yarışmacılar için hazırlanıyor.

Bu Şubat’ta Global Game Jam’e de katılım gerçekleştirmiştik. Etkinliğin GGJEGE’deki kadar güzel geçmesi dileklerimle yazımıza son veriyorum. Etkinlikle alakalı sorularınızı aşağıda belirtebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın ki etkinlikle alakalı gelişmeleri ve etkinlik sırasındaki hikaye paylaşımlarımızı kaçırmayın! 

Hakkında Sadık Anıl Atılgan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.