Ev / Blog / CS GO FPS Yükseltme Taktikleri
Poster gg

CS GO FPS Yükseltme Taktikleri

CS GO FPS Yükseltme Taktikleri

CS GO bir FPS oyunu ve yüksek FPS ile oynamak gerçekten performansınızı yükseltecektir. CS GO FPS Yükseltme taktikleri için makalenin devamını okuyabilirsiniz. Tabi ping gibi durumlarda söz konusu ama yükseltme yapabileceklerimizi yapalım, gerisi illa gelir. Bunu görmek istiyorsanız herhangi bir e spor internet kafesine gidip, o güçlü ve performansı yüksek bilgisayarlarda durumunuzu görebilirsiniz. Oyunu kaliteli oynamak için, kalite de şart anlayacağınız. Bu yüzden yazımızda bunu yapmanın bazı yollarından bahsedip taktikler vereceğiz. Böylece Counter Strike Global Offensive oynamak daha bir zevkli hale gelecek sizler için.

Ram’e Dikkat

Oyunlar çalışırken Ram’inizi kullanır, CS GO da kullanıyor anlayacağınız. Bu yüzden ne taktik verirsek verelim Ram’inizi müsait tutmalısınız. Oyunu oynarken aşağıda pek bir program bulundurmamaya çalışın, hele ki Ram’i çok kullanan Google Chrome, Skype gibi uygulamalardan uzak kaçın. Ram katilleri aramızda dolaşıyor.

Görüntü Kalitesi, Performans Değildir

Evet, en yüksek ayarlarda daha iyi sonuçlar alınabilir ama sürekli kasarken en yüksek ayarlarda oynamaya gerek var mı? CS GO FPS Sorunu yaşıyorsanız, sanırım ayarlardan görüntü kalitesini azaltma zamanınız gelmiştir.

Para verdiğimiz oyunları kaliteli bir şekilde oynayamamak hoş değil, sanırım hemfikir olabiliriz hepimiz bu konuda. Dolar’ın gidişatı da yeni bir bilgisayar almak için doğru zamanlamayı vermiyor bizlere. Yukarı da bahsettiklerimizi birçok oyuncu zaten biliyordur, biraz daha özel şeylerden bahsedelim o zaman. Mesela ‘FPS Yükseltme Taktikleri‘ gibi.

 Monitör Önemli

Arkadaşlar oyunun çalıştırma ayarlarından ekleyeceğiniz bir kodumuz var. Fakat bu bilgisayar monitörünüz ile de yakından alakalı. Eğer monitör olarak 100hz ve üzeri bir monitör kullanıyorsanız bu kod çok işinizi görecektir. Steam üzerinden Kütüphane/CS GO’ya Sağ Klik/ Özellikler/ Çalıştırma Seçenekleri Ayarları yolunu izliyoruz, önümüze aşağıda ki gibi bir pencere gelecek. Oraya ‘-freg 100‘ komutunu yazıyoruz. Tabi monitör en çok kaçı destekliyor bir bakmakta fayda var. (Resmin İngilizce olmasına takılmayın bu arada, Steam’i İngilizce kullandığımızdan ötürü böyle)

 Bit Var Birde

Birçok programı kurarken 32 mi yoksa 64 bit mi seçip kuruyoruz. Counter Strike Global Offensive de diğer Steam oyunları gibi bize bu şansı kurarken vermiyor. FPS Yükseltme açısından çok önemli. CS GO direkt olarak 32 bit kuruluyor, eğer 64 bit bir bilgisayar kullanıcısıysanız yine Çalıştırma Seçenekleri Ayarları üzerinden -64 Bit komutunu yazabilirsiniz. Araya boşluk bırakmanız yeterli olacaktır.

Rekabetçi oyunlarınıza önem veriyorsanız, yine performansınızda etkili olacak kodların bulunduğu bir makalemiz bulunmakta. Onu da okumayı unutmayın. CS GO Rekabetçi FPS Kodları

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.