Ev / Blog / CS:GO Ne Zaman İndirime Girer
Poster gg

CS:GO Ne Zaman İndirime Girer

CS:GO Ne Zaman İndirime Girer

Bu blog yazımızda sizle hem indirim tarihleri hakkında konuşacağız, hemde indirim mantığından bahsedeceğiz. Böylece hangi oyunların indirime gireceğini öğrenecek ve CS:GO ne zaman indirime girer? gibi soruların da cevabını almış olacaksınız. Tabi yazının sonunda sürpriz bir başlıkta sizi bekliyor olacak, umarız hepiniz için faydalı bir yazı olur.

CS:GO Ne Zaman İndirime Girer

Steam, Valve, CS:GO ve İndirimler

Counter Strike: Global Offensive, Valve tarafından yapılan ve Steam mecrasında satılan bir oyundur. Steam ise yine Valve tarafından tasarlanan bir dijital satış platformudur. Steam dönemsel indirimler yaparak kullanıcıları memnun etmesinin yanı sıra kendi şirketi olan Valve’ın yaptığı oyunları da satmayı hedefler. Bu yüzden her indirimde, fiyatı düşen Valve oyunlarını da görmek mümkündür. CS:GO indirim tarihlerini de bu dönemsel indirimler çerçevesinde işleyebiliriz bu yüzden.

CS:GO İndirim Tarihleri

Steam’in dönemsel olarak indirimler yaptığından bahsettik, peki bu dönemsel indirimleri nasıl sıralayabiliriz? Biz bu yazıda size anlatırken ana, ara, haftalık ve özel indirimler olarak ayıracağız. CS:GO’nun indirim tarihini de bunlara yerleştireceğiz.

Ana İndirimler:

Yaz ve Kış mevsimlerinde yapılan Steam indirimleri diyebiliriz, birçok büyük oyun 2 haftalığına ya da 12 günlüğüne çok cazip fiyatlardan satılır, CS:GO bu dönemde mutlaka indirime girer, yani girmediğini görmedik daha hiç. Hatta Steam Türk Lirası kullanmadan çok önce de giriyordu diyebiliriz. Yaz mevsimi indirimi genelde Haziran sonu başlayıp Temmuz’un başlangıcında da devam eder ve en iyi indirimler yaz mevsiminde gelir. Kış indirimleri ise yeni yılı kutlarken başlar, yani 25 aralık gibi başlayıp 3-4 ocağa kadar sürer.

Ara İndirimler:

Bu indirimler ise bahar indirimleridir, çok yüksek indirimler olmayabilir ama CS:GO yine çoğunlukla indirime girer bu dönemlerde, sonbahar ve ilkbahar indirimlerinde korku temalı oyunları da görmek mümkün diyebiliriz.

Haftalık İndirimler:

Hafta içi ve Hafta sonu çılgınlığı olarak ikiye ayrılır bu indirimler. Valve oyunlarının bazılarını da bu indirimlerde yer alırken görmek mümkün. Yinede CS:GO gibi satış rakamları yüksek oyunları bu indirimlerde nadir olarak görüyoruz maalesef ama sıkı takipçisi olursanız yakalayabilirsiniz.

Özel İndirimler:

Steam’in özel günler için yaptığı indirimlere verebileceğimiz genel isim diyebiliriz. Black Friday (Kara Cuma), Hristiyan Bayramları, Steam’in yıl dönümü indirimleri bu özel günlere örnek verilebilir. Bu günlerde genelde indirim olur ama “CS:GO indirime girer mi?” kesin bir şey söyleyemiyoruz bu dönemde maalesef.

CS:GO Oyununu Ucuza Almak

İndirimler ile Steam üzerinden almanız bizim ilk tavsiyemiz tabi. Fakat ben çok para vermek istemiyorum ama yinede ucuza alıp oynamak istiyorum diyenler olabilir. Bu yazıyı okuyorsanız bu yolu aradığınız ve CS:GO oynamak istediğiniz ortadadır. Biz bu arkadaşlara da yardımcı olalım istiyoruz ve kesinlikle reklam yapmıyoruz 🙂

Daha önce G2A.com adresinden bahsettiğimiz bir yazı yazmıştık. Eğer okursanız o adres üzerinden indirimli fiyatın biraz daha yukarısından alışveriş yapabilirsiniz, belki farklı satış siteleri vardır ayrıca ama biz güvenilir olanını veriyoruz kimse mağdur olmasın diye. İyi oyunlar arkadaşlar.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

7 Yorumlar

  1. Ay artık indirime girsin şu oyun 😀 Bi tek bunu bekliyorum

  2. Dursun akıncı

    eskiden sürekli 12 lira olurdu artık o kadar inmiyor ama herkeste var oyun

  3. Sonra her yer smurf doluyo ya ucuzlamasın aksine pahalılansın

  4. İndirimdeyken yakalamak iyi oluyor ya, ucuzdan alıyoruz

  5. bayadır bekliyorum indirme girmesini girmyor 25 TL ye satın alıcam artık napim daha fazla bekleyemem 😀

  6. kardeşim cidden ucuz olmasın ortalık ezo kaynıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.