Ev / Genel / Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!
Valorant names

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

10 Haziran 2018 tarihinde, E3 2018’de gösterilen trailer ile adından söz ettirmeye başlayan Cyberpunk 2077 heyecanla bekleniyor.The Witcher serisi ile, özellikle de son yıllarda The Witcher 3 ile ismini epeyce duyduğumuz CD Projekt Red, neredeyse 6 yıldır Cyberpunk 2077’yi geliştiriyor. CD Projekt Red cephesinden oyunun çıkış tarihi ile ilgili bu zamana kadar bir bilgi gelmemişti. Fakat geçtiğimiz gün Cyberpunk 2077 çıkış tarihi sızdırıldı.

Tarihin sızdırılması şu şekilde oldu: ProGamingShop isimli bir oyun satış sitesi üzerinde Cyberpunk 2077 için bir profil oluşturuldu, kaldı ki bu ön satışa çıkacak olan oyunlar için hep olan bir durum. Fakat CD Projekt Red oyunun çıkış tarihine dair hiçbir açıklama yapmadı. Buna rağmen Cyberpunk 2077 çıkış tarihi, sitede oluşturulan profilde 28 Kasım 2019 olarak gösterildi. Oyunun geliştirme süreci neredeyse bitti. Geliştirici ekip, oyun hatalarıyla uğraştığını ve oyunun yapım sürecinin sonuna geldiğini belirtmişti.

 

Çıkış tarihinin sızdırılması, oyunu bekleyenlerde epey bir hareketlilik yarattı. Bu tarihin gerçek çıkış tarihi olup olmadığını henüz bilinmiyor. Ama yine de oyunu bekleyenlerin aklında çıkış tarihine dair bir fikir oluştu diyebiliriz.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu tarih gerçek çıkış tarihi mi? Bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bizi Instagram ve Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz. Ayrıca Cyberpunk 2077’yi beklerken Cyberpunk Oyunlar isimli haberimize göz atabilirsiniz. Şimdilik hoşçakalın.

Hakkında İlayda Sürücü

20 yaşında,diş hekimi olmaya aday bir oyun bağımlısıyım.En sevdiğim oyun serisi Far Cry diyebilirim.6 yaşında başlayan oyun macerama kaldığım yerden devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.