Ev / Haberler / Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Poster gg

Oyuncular tarafından en merakla beklenen oyunların başında gelen yapımlardan biri şüphesiz Cyberpunk 2077. Tatlı bir heyecan içinde beklediğimiz oyun için bir çıkış tarihi sızdırılmış durumda. Detaylar haberimizde.

CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve ortaya çıkan her detayı ile biz oyuncuların ağızlarını sulandıran yapım Cyberpunk 2077’den sevindirici haberler var. Daha önce Witcher gibi muazzam bir seriye imza atmış olan firmanın ellerinden çıkacak oyuna dair beklentiler de doğal olarak bir hayli yüksek. Firma oyunun görsel efektleri için Territory Studio ile ortak bir çalışma yürütüyor. Biz oyuncuları heyecanlandıran sızıntı da zaten Territory Studio cephesinden geldi.

İddialı bir açık-dünya rol yapma oyunu, Territory, markayı bir logo kimliği ve grafik paketiyle desteklemek adına Cyberpunk 2077’ye geldi. CD Projekt ile yakın çalışarak, oyunun enerjisine ve tavrına atıfta bulunan bir retro punk estetiği sunduk. E3 2018’de açılışla, 2019’daki çıkışı iple çekiyoruz.

Firmanın internet sitesine oldukça kısa süreliğine yüklenen bir görsel dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı. Yanlışlıkla paylaşılmış gibi duran görselde oyunun çıkış tarihi olarak 2019 işaret ediliyor. Oyun dünyasında böyle ‘yanlışlıklara’ oldukça sık rastlanıyor bildiğiniz gibi. Yapılan ‘yanlışlık’ fark edildikten sonra görsel kaldırıldı ancak bildiğiniz gibi internete bir kez düşen bir şey daima internette kalır…

Oyunun çıkış tarihi konusunda bu zamana kadar ser verip sır vermeyen CD Projekt Red cephesinden konuya dair bir açıklama gelmedi. Ancak eğer görseldeki tarih doğruysa oyunu 2019 sonlarına doğru görmeyi umuyoruz. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.