Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Cyberpunk 2077 Twitch Üzerinden Gizemli Bir Yayın Açtı
Poster gg
cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Twitch Üzerinden Gizemli Bir Yayın Açtı

Oyuncular tarafından merakla beklenen ve deyim yerindeyse hakkında ser verilip sır verilmeyen oyun Cyberpunk 2077 Twitch üzerinden gizemli bir yayın başlattı. Oyuncular tarafından gizemleri çözülmeye çalışılan yayın merakla takip ediliyor.

Yine Gizem, Yine Cyberpunk 2077

Duyurusu yapıldığından beri büyük bir gizem içinde geliştirilmeye devam eden ve oyuncular tarafından da merakla beklenen Cyberpunk 2077 yine bizleri çeşitli teoriler ile baş başa bırakacak bir hamle yaptı. CD Projekt Red firmasının resmi Twitch hesabı üzerinden DATA TRANSMISSION IN PROGRESS_ başlıklı bir yayın başlatıldı. Bu durum elbette ki kısa sürede oyuncuların dikkatini çekti. Daha şimdiden bir çok oyuncu yayının sohbet penceresinden neler olduğunu anlamaya çalıştıklarını ve bu yayının ne gibi şifreler içerdiğini anlamaya çalıştıklarına dair mesajlar yazdı.

CD Projekt Red Ne Anlatmaya Çalışıyor?

Bu konuda şu an için oyuncular arasında öne çıkan 2 teori var. Bunlardan ilki oyun hakkında yeni bir fragman yayınlanacağı yönünde. Öteki teoriye göre ise oyunun çıkış tarihi bu gizemli yayından sonra açıklanacak, elbette oyunun çıkış tarihinin gizemli kodlar arasına saklanmış olma ihtimali de söz konusu. Yayını bu linkten takip ederek siz de oyun hakkında üretilen teoriler hakkında görüş belirtebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.