Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Diablo Netflix Dizisi Olabilir!
Poster gg
diablo netflix

Diablo Netflix Dizisi Olabilir!

Online dizi sektörünün hakimi konumunda bulunan Netflix cephesinden dikkate değer söylentiler var. İddialara göre Netflix, Diablo serisini dizi haline getirmek için çalışmalarda bulunuyor. Detaylar haberimizde.

Netflix Yaparsa Tam Yapar (Mı?)

Oyun dünyasının efsane serilerinden olan Diablo, Netflix yapımcılarının ellerinde dizi olma yolunda ilerliyor olabilir. Yabancı kaynaklardan aktarılan bilgilere göre Netflix efsane seriyi dizi haline getirmek için çalışmalara başlamış durumda. Daha öncesinde de Catlevania gibi efsane bir ismi çizgi dizi olarak hayata döndürmüş olan Netflix, Diablo için de bir animasyon serisi mi planlıyor yoksa kanlı canlı karakterler ile hayata geçirilecek bir projeye mi imza atacaklar bunu zaman gösterecek.

Diablo gibi oynanışın yanında hikayesi ile de öne çıkan bir seri Netflix yapımcılarının ellerinde nasıl şekillenecek bunu zaman gösterecek. Ancak haberin hala bir söylentiden ibaret olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Blizzcon’da bu konunun gerçekliği ile ilgili muhtemel haberleri alabiliriz.

Haber serinin hayranlarını ikiye bölmüş durumda. Bir grup dizinin çekilmesinin olumlu bir gelişme olacağını savunurken diğer bir grup ise Netflix’in daha önce eline yüzüne bulaştırdığı Death Note serisini göstererek habere karşı çıkıyor. Oyunların dizi olarak karşımıza çıkmaya başladığı şu günlerde söylentilerin doğru çıkması muhtemelen kimseyi şaşırtmayacaktır ancak elbette ki durum önümüzdeki günlerde netleşecek.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.