Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Doom Eternal’ın Yeni Karakteri Doomhunter’dan Fragman Geldi

Doom Eternal’ın Yeni Karakteri Doomhunter’dan Fragman Geldi

Poster gg

Geçtiğimiz günlerde yapılan Quakecon 2019’un Doom hayranları için dolu dolu geçtiğini söylemek mümkün. Doom Eternal’ın yeni karakteri Doomhunter için bir fragman yayınlandı. Detaylar haberimizde!

Doom 3’te en zorladığımız boss dövüşlerinden birisi Sabaoth’u unutmak mümkün değil. Doom Eternal için tanıtılan Doomhunter ise Sabaoth’a benziyor diyebiliriz. Doom Eternal’ün yeni boss karakteri ise yarı mekanik bir iblis. Oldukça canlı bir boss dövüşünü gösteren fragman videosu bizi oldukça heyecanlandırdı.

 

Doomhunter Nedir?

Tıpkı Sabaoth gibi bir makineye bağlı olan Doomhunter, bir tanka bağlı değil. Uçabilen yarı mekanik boss, Cyberdemon’un füzelerine benzeyen füzelere de sahip. Bir eline bağlı testere, diğerinde de füzelerini barındıran Doomhunter’ın görünüşü ise Sabaoth’dan daha etkileyici diyebiliriz.

Heyecanın zirvede olduğu oynanış videosu, havalı bir Glory Kill ile kapanıyor. Nispeten Quake karakterlerini andıran Doomhunter’ı heyecanla beklediğimizi söyleyebiliriz. 22 Kasım 2019 tarihinde çıkış yapacak olan Doom Eternal’ı merakla bekliyoruz.

Doom Eternal’da Deathmatch Modu Olmayacak

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.