Ev / Haberler / En Takip Edilesi 10 Youtube Kanalı (Yabancı)
Valorant names

En Takip Edilesi 10 Youtube Kanalı (Yabancı)

Yabancı kanallarda da çok kaliteli içerikler görmek mümkün. Bakalım bizim önerilerimiz neler olacak!

Daha önceki Listemizde yerli kanallardan bahsetmiştik. Aslında orada yaptığımız açıklama geçerli ama önemli olandan burada da bahsedelim. Kanallar kişisel görüşe dayalı seçildi ve kesinlikle bir sıralama geçerli değil. Zaten haddimize de değil, hepsi birbirinden güzel ve emek dolu çünkü bu kanalların. Aynı zamanda daha az duyulmuş ve çok duyulmuş kanal olarak ayırt etmedik diğer içeriğimizin aksine, haberiniz olsun. Laf lafı açmadan biz listemize geçelim. Bakalım hangi kanalları tavsiye etmişiz.

FailArmy

Yemek yerken izleyecek bir şeyler arayanlara, arkadaşlarıyla otururken sıkılanlara birebir bir kanal. Bazen tekrara düşüyor olsalar da işlerinin ehli. Yıllardır takip ederim…

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Teh Lurd of Teh Reings

The Lord of The Rings yani Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit serilerinin parodi videoları bu kanalda paylaşılıyor. Eğer meraklıysanız takibe almanızda fayda var, bazen çok güzel içerikler düşüyor gerçekten 😀

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Kurzgesagt – In a Nutshell

Animasyonlarla gündemin ve daha farklı konuların eğitici bir şekilde işlendiği bir kanal. Gerçi biraz dil gerektiriyor ama onun dışında sorunları yok. Bir de isimlerini hatırlamak gerçekten bayağı zor.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

ExplosmEntertainment

Olgun insanlara yönelik Animasyon kısa filmler ve seriler hazırlıyorlar. Absürt komedi sevenlerin kaçırmaması gerek. Cyanide & Happiness serileri göz bebekleri, bitirdim yine de doyamadım şahsen. Bazen kan görebilirsiniz, dikkat etmekte fayda var.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

MondoMedia

MondoMedia ise bu işlerin babası diyebiliriz. 10 Yılı aşkın süredir YouTube’da içerik üretiyor bu kadro. Onların göz bebekleri ise Happy Tree Friends. Çok daha fazla kan var haberiniz olsun. Yemek yerken değil de boş zamanınızda izleyin derim.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

HowToBasic

İşte yemek yerken izlenmemesi gereken asıl kanal. Bu arkadaşa sosyal medyada illa denk gelmiş olmalısınız. Eğer adını ilk defa duyuyorsanız girin bir bakın, takip edip etmemek size kalmış. Şahsen yıllardır neden izlediğimi çözemedim. Garip…

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

RomanAtwood

Youtube’da daha çok viral içerik hazırlamaya başlamış olsa da eski videolarından dolayı listeye aldık. O herkesin çektiği şaka videoları hep bu abimizin elinden çıkıyor. Gayet yaratıcı anlayacağınız. Birazcık İngilizce yeterli anlamak için. Keşke daha az yapmacık işler yapmaya başlasa tekrardan.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

HowStuffWorks

Zaman değerlendirmeye birebir. Hayatımızda kullandığımız eşyaların mekaniklerini ve çalışma mantıklarını anlatıyor bu kanal da bizlere. Youtube’a daha fazla gerek olan kanallardan. Kullandığı dil bazen biraz teknik olabiliyor. Türkiye’de de böyle bir kanala ihtiyacımız var girişimci arkadaşlar.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

The Game Theorists

Adından da anlaşılacağı gibi oyunlar hakkında teoriler ile ilgili kurulmuş bir kanal. Son zamanlarda daha farklı içerikler de hazırlıyor, yolundan şaşmasa daha iyi olur sanki. Takip listenize alabilirsiniz yine de, ana teması gayet güzel.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

BBC Earth

Dünya’dan kesitler, doğal olaylar falan ilginizi çekiyorsa bunların gırla olduğu bir kanal BBC Earth. Zaten profesyonelce çalıştırıldığı belli. Güzel canlı yayınlar, belgesel havasında videolar falan işte. Bazen oturup saatlerimi harcadığım oluyor.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Umarız liste hoşunuza gitmiştir. Çok yakında 2. bir yerli kanallar listesi hazırlayacağız. Bu listeye ulaşmak için de kategorimizi takip etmeyi unutmayın. İyi seyirler şimdiden.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.