Ev / Listeler / En Takip Edilesi 10 Youtube Kanalı (Yerli)
Poster gg

En Takip Edilesi 10 Youtube Kanalı (Yerli)

Liste kendimizce hazırlandı. Elbette farklı isimlerin yer aldığı bir liste de olabilirdi fakat aklımıza ilk gelen isimlerle hazırladık. Umarız genel geçer bir liste olmuştur. Yeni tanıdığınız isimler için iyi izlemeler şimdiden.

Bu arada liste kategori bazlı değil, yani oyun kanalı olmayan kanallara da yer vermeye çalıştık. Aynı zamanda milyonlarca takipçisi olan kanallardan ziyade daha az duyulmuş ama kaliteli işler ortaya koyan kanallara değinmeye çalıştık. Bunu yaparken de bir sıralama yapmadık, hepsi birbirinden değerli kanallar ve içerik üreticileri sonuçta, yapsak ayıp olurdu. Eğer sizlerden gelen yorumlar ve bu listenin etkileşimi beklediğimiz gibi olursa devamı gelecektir. Hatamız olduysa affedin, hadi başlayalım 🙂

Kamusal Mizah

Aslında hepimiz onları ‘Çok Üst Düzey Bir Espri‘ videoları ile tanıdık. Fakat kanalda birçok eğlenceli içerik var. Bilemiyorum, neden güldüğümü anlayamadan bitiyor videolar 😀

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sinan Akkol

Türkiye’de Video Oyunları denildiğinde akıla gelen ilk isimlerden birisi Sinan Abi olacaktır. Kendisiyle tanışma fırsatı yakaladığım için kendimi çok şanslı sayıyorum. Oyunları çok iyi oynamıyor olsa da hayat tavsiyelerini kaçırmamak lazım.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Filmler ve Filimler

Yaptıkları videolar’da birazcık spoiler tehlikesi olsa da objektif yaklaşımları güzel. Bunu özellikle Türkiye Sinemasını eleştirdiklerinde görmek çok daha kolay. Adamlar bilinçlendirmeye çalışıyor. Yaptıkları kalite işlerin yanında çok bilindik kanallardan sayılmazlar, yerinizi almak için şansınız var.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Multiplayer

Rakip övmek gibi olmasın fakat oyun gündemini video içerikleri ile takip etmeyi seviyorsanız önerimiz Multiplayer olacaktır. Biz Youtube’a girene kadar en iyisi onlar anlayacağınız.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Cemre Aksoy

Gerek karakteri ve kendini hiç bozmamış olmasıyla, gerek güzel anlatımlarıyla, gerekse profesyonel oyunculuğuyla yükselmesi gereken isimlerden birisi de Cemre olacak. Çok da tatlı bir insandır.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Timur Akkurt

Timur Abi Türkiye’nin kamera ve teknoloji konusunda saygı değer insanlarından. Bazen video sıklığını azaltsa da muhabbet dinlemeyi sevenler için güzel bir kanal. Takibe almakta fayda var.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Porçay

Her grubu çekinmeden eleştirebilen. Hazırladığı içerikler genelde kara mizah diyerek uyaralım. Bünyeniz kaldırmayacaksa size önermiyoruz maalesef.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Stolk

Kaliteli içerik, objektif ve doğru yaklaşım illa bir gün tutar. Kanıtı niteliğinde bir kanal da Stolk değil mi zaten? Gündem başlıklarını kısa ama dolu dolu videolardan öğrenmek isterseniz bir ziyaret etmenizde fayda var. Sıkılmadan günlük takip edilecek bir youtube kanalı gerçekten.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bilgi Şehri

Bu kanalı da bir forum sitesinde yaptıkları reklamla tanımıştım. Sonrasında format değiştirdiler fakat bu format da topluma küçük iğnelemeler yaptığı ve eğlenceli olduğu için listeye eklemek istedim. Umarım beğeninizi kazanırlar da lafımızı yememiş oluruz.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

ARGONOMİ

Aslında yükledikleri neredeyse her video sosyal medyada fenomen olsa da isimlerini pek bilen yok. Argonomi özel günlerde hazırladığı özel videoları ve güzel sunumuyla listede yer almaya hak kazandı diyebiliriz.

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bonus: Oyungg

Henüz içerik üretimine başlamadık. Birkaç farklı fikrimiz var. Sonuçta başka kanallarla aynı şeyleri yapacaksak, bizi takip etmeniz için bir sebebiniz olmazdı. Yine de siz şimdiden takibe alın, çünkü özgün işler yapmak için Youtube’da yer almayı çok istiyoruz. Eğer fikirleriniz varsa iletişime geçmeyi de unutmayın!

Kanala BURADAN ulaşabilirsiniz.

Liste’de olmasını istediğiniz kanalları yorum kısmına yazarak bizlere öneri verebilirsiniz. Böylelikle bir sonraki listemizde yer almasını istediğiniz youtuberları görmemizi sağlayabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.