Ev / Haberler / Epic Games Store İade Sisteminde Önemli Değişiklikler Var!

Epic Games Store İade Sisteminde Önemli Değişiklikler Var!

Valorant names

Son zamanlarda Steam’ın en büyük rakiplerinden biri şüphesiz Epic Games Store. Her hafta kullanıcılarına verdiği bedava oyunlar ile sık sık gündeme gelen Epic Games Store, iade politikasında önemli değişikliklere gidiyor. Gelecek değişiklikler ve yenilikler ise Steam iade sistemine oldukça benziyor. 

2 Hafta, 2 Saat Sınırı

Tıpkı Steam‘daki gibi satın alınan ürünün en fazla 2 hafta önce alınmış ve yalnızca en fazla 2 saat oynanmış olması gerekiyor. Steam‘dan aşina olduğumuz bu sistem henüz geliştirilme aşamasında olan Epic Games Store kullanıcıları için oldukça önemli. Peki bu taze platforma gelecek başka değişiklikler var mı? Evet, bazı söylentiler dolaşıyor.

Epic Games Store’a Yorum Sistemi Gelebilir

Henüz teyit edilmiş bir değişiklik yok ama güçlü bir söylentiye göre Epic Game Store‘a oyucuların birbirleriyle tartışabileceği, sohbet edip, oyunları oylayabileceği bir sistem gelecek. Bu da Steam‘daki forum sistemine oldukça benzemekte. Görünüşe göre Epic Games Store, rakibinin artı yönlerini bir nevi ilham alarak kendi platformuna uyguluyor.

Rekabetin, git gide kızıştığı şu günlerde Steam cephesinden herhangi bir yenilik gelecek mi bilinmez. Bana sorarsanız rekabet ortamı ne kadar çekişmeli olursa, biz oyuncular da o kadar karlı çıkarız. Çünkü böyle zamanlarda şirketler her zaman kullanıcıyı kendine çekebilecek yenilikler ve değişikliler getirirler. Umarım rekabet böyle devam eder.

Oyun dünyasındaki gelişmelerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edin!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.