Ev / Haberler / Epic Games Store’dan 2 Ücretsiz Oyun Birden!

Epic Games Store’dan 2 Ücretsiz Oyun Birden!

Poster gg

Epic Games Store ücretsiz oyun verme işini abarttı desek yeridir! Haftada bir ücretsiz oyunla da yetinmeyen Epic Games Store bu hafta tam iki oyun birden veriyor! Hem de ne oyunlar… Detaylar için size haberimize doğru alalım.

Epic Games Store kurulduğundan beri biz oyuncuların kalbini çalmak için her şeyi yapıyor. Önce iki haftada bir ücretsiz oyun vereceklerini duyurdular. Yetmedi bu süreyi haftada bir olacak şekilde aşağı çektiler. Şimdi bu da onlara yetmemiş olacak ki aynı hafta içerisinde iki oyunu birden ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyorlar. Üstelik bu haftanın oyunları oldukça ses getirecek cinsten. For Honor ve Alan Wake!

Steam üzerinde Starter Edition paketi 76,99 TL’ye satılan For Honor muazzam grafikleri, dövüş sistemi ve taşıdığı Ubisoft etiketi ile dikkat çekiyor. Bu haftanın diğer ücretsiz oyunu olan Alan Wake ise 25 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Arkasında Remedy gibi efsane bir firma olan yapım korku gerilim türünün başarılı örnekleri arasında. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan bu oyunlara nasıl ücretsiz bir biçimde sahip olabileceğinize geçelim.
alan wake

Nasıl Ücretsiz Sahip Olurum?

İlk adım elbette ki bir Epic Games hesabına sahip olmak. Kendinize bir Epic Games hesabı açtıktan sonra buraya tıklayarak oyunların sayfasına gidebilirsiniz. Sayfada her iki oyunun da görseli en üstte bulunuyor. Bu görsellerin üzerinde bulunan ‘Ücretsiz’ butonuna tıkladığınızda bir satın alım sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada yapmanız gereken tek şey ise ‘Sipariş Ver’ butonuna tıklamak. Böylece oyun kütüphanenize eklenmiş olacak. Diğer oyuna da sahip olabilmek için oyunların yer aldığı sayfaya geri dönüp işlemi tekrar uygulamanız yeterli. Şimdiden iyi oyunlar dileriz. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.