Ev / Listeler / Fantastik Severlerin Oynaması Gereken 5 Oyun
Poster gg

Fantastik Severlerin Oynaması Gereken 5 Oyun

Fantastik Severlerin Oynaması Gereken 5 Oyun

Yeni listemizle karşınızdayız arkadaşlar, bugün sizlere Fantastik oyunları ve yapımları çok seven insanların oynamadıysa mutlaka bir denemesi gereken 5 tane oyun listeleyeceğiz. Eğer gözümüzden kaçan ya da çok iyi oyunlar olsa da listemizde yer alamamış oyunlar varsa, yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Belki bir sonraki listede o oyunlarda yer alır önerenlerin isimleri ile beraber, neyse sizi çok tutmadan listeye geçelim isterseniz.

1. Shadow of Mordor

Yüzüklerin Efendisi, Hobbits gibi sinema yapımlarını seviyorsanız, hikayeye ayrı bir hava katan hatta ayrı bir hikaye oluşturduğunu dahi rahatlıkla söyleyebileceğimiz bu oyunu mutlaka deneyin deriz. Yeni bir yapım olduğu için grafikleri de sizi gayet tatmin edecektir.

2. Borderlands 2 Game of The Year

Farklı grafikleri ile göze çarpan sıradaki oyunumuz gerek hikayesi, gerek görev mantığı ve gerekse ‘open world’ sistemi ile bilim kurgu ve fantastik yapımları seven insanların denemeden ölmemesi gereken bir oyun diyebiliriz.

3. Rise of The Tomb Raider

Tomb Raider serisi üzerine çok konuşulacak bir şey zaten yok galiba. Oyun oynanış açısından harika diyemesek bile, oyun 2015 yapımı ve grafikleri birçoğumuzu kolaylıkla tavlayabilir.

4. The Witcher 3

Evet biliyoruz adını çok duyduğunuz bir şey karşınıza çıktı, özellikle Skyrim ya da Mount and Blade gibi çoğunuzun yakından bildiği oyunlara yer vermemeye çalıştık ama The Witcher bizce hakkettiği değeri görememiş bir seri ve bu yüzden sizlere önermek istedik, bu oyun kaçmaz.

5. Mass Effect 3

Bilim Kurgu severler, oynamadığınız için pişman olacağınız ve yine verilmesi gereken değerin tam olarak verilmediğini düşündüğümüz bir oyunla karşınızdayız, iyi bir RPG ve TPS oyunudur, en azından göz atın, canınızın çekeceğine eminiz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

2 Yorumlar

  1. Pingback: Middle Earth: Shadow of War Disk Alanıyla Üzdü! | Oyungg

  2. Pingback: Middle Earth: Shadow of War Disk Alanıyla Üzdü! – OyunGG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.