Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Fortnite Füze Tehdidi İle Mi Karşı Karşıya?

Fortnite Füze Tehdidi İle Mi Karşı Karşıya?

Poster gg

Oyuna bizleri meraklandıran içerikler ekleme konusunda oldukça bonkör davranan Fortnite bu kez de nükleer bir füze tehdidi ile karşı karşıya olabilir! Haritada ortaya çıkan değişiklikler bu kez de akıllara bir füze mi yaklaşıyor sorusunu getirdi. Gelin Fortnite füze tehdidi ile mi karşı karşıya hep birlikte öğrenelim.
Fortnite
Geçtiğimiz günlerde oyuna eklediği Thanos modu ve dev meteordan sonra Fortnite bu kez de karşımıza dev bir nükleer füze ile çıkacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz sezonun etkinliği olan meteor olayının oyuncular üzerinde iyi bir etki bıraktığını düşünmüş olacaklar ki bu sezon da oyuna nükleer füze temasını ekleyecekleri haberi ufukta gibi görünüyor.

Harita Tamamen Değişecek Mi?

Ufak bir şey değil, devasa bir nükleer füzeden söz ediyoruz. Bu da oyuncuların aklına harita değişecek mi sorularını getiriyor. Bir füze tehdidinin yaklaştığına dair harita üzerine dağılmış önemli kanıtlar mevcut. Bu kanıtların ilki dağ bölgesinde ortaya çıkan bu füze oldu.

Füzenin yer aldığı bölgenin iç kısmında bulunan bir odada ise bir füze fırlatma sistemi bulunuyor. Bu sisteme yakından göz attığımızda ise füzenin her an haritaya çarpabileceğini görüyoruz.


Evlerdeki televizyonlarda da bu teoriyi destekleyecek bir kanıt mevcut. Televizyonlarda bazı aralıklarla nükleer füze tahdidi için uyarılar görünüyor.

Dağ yamacında yer alan yapıya baktığımızda bariz bir biçimde televizyonlarda görünen suratı görüyoruz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.