Ev / Haberler / Game of Thrones 8. Sezon Fragmanı Yayınlandı
Poster gg

Game of Thrones 8. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones 2 yıllık aranın ardından bu sene 8. Sezonu ve final bölümü ile yayına girecek. İşte ayrıntılar.

Gerek ülkemizde, gerekse Dünya genelinde en hızlı yayılan ve en çok izleyici kitlesine sahip dizileri sayacak olsak başı çekebilecek en büyük yapımlardan birisi de Game of Thrones olacaktır. Hele bir de bu kadar süre beklemişken, bir çoğumuzu deliye çevirmiş durumdalar. Bir de bizim bu durumumuzdan çıkar sağlayarak fragman yayına soktular. Gelse de başından kalkmadan izlesek harbiden.

Game of Thrones yeni sezonu ile 14 Nisan 2019 tarihinde sevenleri ile buluşacak. Fragmanı izleyin hadi, devamını sonrasında konuşalım.

Nasıl ama? Şaheser mi bekliyor yoksa bizi yine? Arya, Sansa ve Jon kardeşler, Winterfell’de bulunan aile mezarlığında görüyoruz. Buluşup geldikleri nokta ise kendi mezarlarının önü. Sonrasında beyaz ve mavi karışımı dumanı görüyoruz süzülürken. Ölecek misiniz ya yoksa? Ölmeyin çünkü.

Neyse, bu kadar ayrıntı ile beklemeye razıyız biz, yine de yeni bir fragman yayınlanacak olursa sinema haberleri kategorimizden okuyabilirsiniz. İçeriklerden anında haberdar olmak için de Twitter hesabımızı takibe alabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.