Ev / Haberler / Games Week İstanbul İçin Geri Sayım Başladı!

Games Week İstanbul İçin Geri Sayım Başladı!

Games Week İstanbul
Valorant names

Birçok etkinliğe ev sahipliği yapan CNR EXPO, geçen sene olduğu gibi bu sene de bizi Games Week İstanbul 2018 ile karşılıyor. Ülkemizde her geçen gün oyun sektörünün gelişmesiyle, oyuna olan ilgi ve düzenlenen etkinlikler artıyor. Bunların en başında gelen Games Week, 6-10 Haziran tarihlerinde siz değerli oyunseverlere kapılarını açmak için hazırlanıyor.

Games Week İstanbul 2017’den bir kare!

Games Week İstanbul Hakkında:

Birçok turnuvanın gerçekleşip, harika oyun alanlarında vakit geçirmek yetmezmiş gibi günümüz fenomenlerliyle de tanışmak istemez misiniz? O zaman sizi Games Week İstanbul‘a bekliyoruz. Oyungg.com ekibi olarak bizim de basın görevlisi olarak orada bulunacağımızı bilmenizi isterim. Gelip muhabbet etmeyi, bize önerilerde bulunmayı da ihmal etmeyin. Belki de size ufak sürprizlerimiz olabilir! Tam anlamıyla etkinliği ekip arkadaşlarımızın ve OyunGG‘nin sosyal medya hesaplarından takip edebilirsin. O yüzden sağ tarafta bulunan hesaplarımızı takibe almayı unutmayın.

Bilet fiyatlarının da bir o kadar uygun olduğunu söylemeliyim. Bizim tercihimiz tabii ki kombine! Online bilet satın almak için ve fuar hakkında detaylı bilgi almak istersiniz diye etkinliğin resmi internet sitesini buraya bırakıyorum. Son katılım gösterdiğimiz etkinlik olan Global Game Jam Ege yazımızı da gözden geçirmeyi unutmayın!

Hakkında Sadık Anıl Atılgan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.