Ev / Haberler / GTA Bikers (Motorcular) Güncellemesi Geldi
Poster gg

GTA Bikers (Motorcular) Güncellemesi Geldi

GTA Bikers (Motorcular) Güncellemesi Geldi

Daha önce haberini Motor Çetesi olarak yaptığımız güncelleme GTA Online için geldi, hemde kullanıcıları sevindirecek bir güncelleme olduğu aşikar çünkü ücretsiz bir şekilde çıktı. Yeni güncelleme ile birlikte bir video da yayınlamışlar, bana kalırsa geliştirilebilecek birçok yönü olsa da gerçekten gerekli ve güzel bir yenilik olmuş. GTA aleminin motor severleri mutlaka denemeli bikers güncellemesini, hatta birçok kullanıcı bu güncelleme için oyunu dahi alabilir.

Paylaştığımız haberde yazdıklarımız hepsi ve hatta daha fazlası da bu güncelleme ile beraber geldi. Örnek isterseniz eğer ufak görevler, bar mantığı ve 8 kişilik bir çete kurma olayı sayılabilir. Bunun yanında çerez niyetine diyebileceğimiz yeni motorlar, kıyafetler, dövmeler ve kasklarda bizi karşılıyor. Bilek güreşi gibi ufak görevlerde mevcut tabi.

Neyse lafı çok dolandırmadan sizleri video ile baş başa bırakalım dilerseniz. Sizce nasıl olmuş ve neler eklenebilir?

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.