Ev / Blog / Jabra Elite 65e Kulaklık İncelemesi

Jabra Elite 65e Kulaklık İncelemesi

Poster gg

Merhabalar OyunGG takipçileri. Daha önce sizler için Jabra Elite 65t‘yi incelemiştik. Bugün ise biraz daha farklı bir model olan Jabra Elite 65e’yi inceleyeceğiz. Hadi gelin hep birlikte kulaklığın özelliklerine bakalım.

Jabra Elite 65e Özellikleri

Jabra Elite 65e en son bluetooth teknolojisi olan Bluetooth 5.0 ile çalışıyor. 10 metreye kadar kesin bağlantı garantileyen kulaklık, aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliğine sahip.

Kulaklığın en dikkat çekici ve kilit özelliği ise boyunluk kısmı. Bluetooth bir kulaklık olmasına rağmen tamamen kablosuz değil. Kulak içi kısımlarından çıkan kablolar boyun kısmındaki sert kemik diyebileceğimiz yapıda birleşiyor. Aynı zamanda Bluetooth modülü de bu kısmın içinde bulunuyor. Sağ kulaklığın kablosunda ise multimedya tuşları bulunuyor.

3 çift silikon ve iki çift kanca ile gelen kulaklığa kanca eklentisini takdığınız takdirde kulaklığın kulağınızdan çıkma ihtimalini elemiş oluyorsunuz. Fakat takmadığınız zaman da düşme olasılığı çok fazla değil.

IP54  sertifikalı Jabra Elite 65e, suya ve toza dayanıklı. Yağmur altında kullanım için uygun olsa da suyun içine soktuğunuzda kulaklığınıza veda etmeniz gerekebilir.

Bir başka özellik ise kulak içi kısımlarının arkasında bulunan mıknatıslar. Bu mıknatıslar sayesinde boynunuzda kulaklıkları birleştirebiliyorsunuz. Hem kaybetmemenizi sağlıyor hem de kolay bir şekilde ulaşabilmenizi sağlıyor. Fakat can alıcı özelliği ise kulaklıkları birleştirdiğinizde herhangi bir müzik, çağrı veya videonun durması.

Jabra Elite 65e’nin en önemli özelliklerinden biri ise ANC(Active Noise Cancelling) teknolojisi. Aktif Gürültü Giderme özelliği sayesinde kulaklığın üzerindeki üç mikrofondan alınan sesler engellenerek kullanıcı için sessiz bir dipses yaratılıyor. ANC açıkken dışarıdaki sesler minimuma inerek müzik ve çağrı deneyiminizi iyileştiriyor.

Jabra Elite 65e Kutu İçeriği ve Fiyatı

  • Jabra Elite 65e Kulaklık
  • Taşıma çantası
  • Micro-USB kablo
  • 3 adet Silikon kulaklık ucu
  • Kulaklık Kancası
  • Kullanım kılavuzu ve garanti belgesi

Kulaklığın fiyatı ise 1000 tl civarında. Ülkemizin, teknolojik ürünlerin fiyatları bakımından konumu yüzünden biraz pahalı bir fiyata sahip. Eğer temiz ikinci el bulunursa kaçırılmaması gereken bir kulaklık. Birkaç yıl önce olsa ve dolar bu kadar yüksek olmasa kesinlikle özellikleri için alınacak bir kulaklık.

Sizce şuan piyasadaki en iyi kulaklık hangisi? Bir sonraki incelememizin ürününü belirlemek için Facebook Grubumuza katılabilirsiniz!

 

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.