Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Madden NFL 20 Classic Sponsoru Starbucks!

Madden NFL 20 Classic Sponsoru Starbucks!

Poster gg

Starbucks ismi bundan sonra Espor arenasında da anılacak! Detaylar için sizi haberimize doğru alalım.

Ülkemizde pek izleyici bulamasa da Ulusal Futbol Ligi olarak anılan NFL’nin özellikle Amerika’da olmak üzere dünya çapında pek çok izleyicisi bulunuyor. Akıl almaz ödüllerin verildiği ve devasa izleyici kitlelerinin takip ettiği bu etkinlik için dünyaca ünlü kahve devi Starbucks sponsor oldu. Etkinliğin adı bundan böyle Madden NFL 20 Classic Presented by Starbucks Nitro Cold Brew olarak anılacak.

Turnuva, Teksas’da bulunan Esports Stadium Arlington’da 31 Ağustos ve 1 Eylül tarihleri arasında başlayacak. NFL Playoff’ları esnasında gerçekleşecek olan Kulüp Şampiyonası için ise tarihler 18 ve 21 Aralık olarak belirtilmiş durumda. Merakla beklenen Madden NFL 20 Challange ise 30 Ocak ve 2 Şubat tarihleri arasında, Amerika’da ve dünyada Super Bowl heyecanı yaşanırken gerçekleşecek.

Gerçekleşecek olan turnuvanın ödül havuzu ise insana kocaman bir ‘vay be’ dedirtecek cinsten. EA Sports tarafından duyurulan rakamlara göre Madden NFL 20 Şampiyona Serisi için toplam 1.3 milyon dolarlık bir ödül havuzu bulunuyor.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.