Ev / Haberler / Matrix 4 Yolda – Efsane Serinin Yeni Filmi Geliyor!

Matrix 4 Yolda – Efsane Serinin Yeni Filmi Geliyor!

Poster gg

Matrix severleri uzun süredir bekledikleri muhteşem bir haberle karşılıyoruz. Kendine ait gerçekliğiyle hepimizi büyüleyen efsane film serisi Matrix’in 16 yıllık aradan sonra devam filmi Matrix 4 geliyor. Detaylar haberimizde.

Warner Bros. Picture Group başkanı Toby Emmerich‘in salı günü yaptığı açıklamayla Matrix serisinin dördüncü filmi resmi olarak doğrulandı. Yaptığı açıklamada filmin ana karakterlerinden Neo ve Trinity, karakterlerle özdeşleşen oyuncular Keanu Reeves ve Carrie Anne Moss tarafından canlandırılacak. Lana Wachowski’nin serinin diğer filmlerinde olduğu gibi  filmin yönetmen ve senarist koltuğunda oturan isim olduğu açıklandı. Matrix 4 için, serinin ilk üç filminde Lana Wachowski’ye bu koltuklarda eşlik eden kardeşi Lilly Wachowski ile ilgili bir açıklama yapılmadı. 

Toby Emmerich’in açıklamasında, “Lana ile birlikte“ Matrix ”i tekrar çektiğimiz için daha heyecanlı olamazdık” dedi. Emmerich, sözlerinde, “Lana gerçek bir vizyoner – tekil ve özgün bir film yapımcısı – ve Matrix evrenindeki bu yeni bölümü yazıp yönettiği için çok mutluyuz.” ifadelerine de yer verdi. Umarız serinin yeni filmi de öncekiler kadar kaliteli olur.

Bazı kaynaklara göre 2020 senesinde çekimleri başlayacak olan Matrix 4 hakkında şu an verilen tüm detaylar bunlar. Sinema dünyasında efsane serilerin devam filmleri genelde hayal kırıklığı yaratsa da konu Matrix olunca beklentiler elbette yükseliyor. Sizler de yeni Matrix filmi hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle yorumlarda paylaşabilirsiniz. Sinema haberlerimizin devamı için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.