Ev / Haberler / No Time To Die Nisan’da Vizyona Giriyor

No Time To Die Nisan’da Vizyona Giriyor

Poster gg

Sevilen film serisi James Bond’un yeni filminin çıkış tarihi ve ismi resmi olarak duyuruldu. No Time To Die isimli yeni James Bond filmi, Nisan’da gösterime girecek.

Yapılan duyuruya göre yeni Bond filminin ismi No Time To Die olacak. Başrolünde yeniden  Daniel Craig’i göreceğimiz yeni 007 filmi 3 Nisan’da İngiltere’de, 8 Nisan’daysa Amerika’da gösterime girecek. 25. James Bond filmi olacak bu film, aynı zamanda Daniel Craig’in de 5. ve son James Bond filmi olacak. Yani bundan sonra yakışıklı aktörü etrafta koşuştururken göremeyeceğiz.

Yayınlanan trailer’dan pek bir şey çıkarmak mümkün olmasa da, en azından filmin ilginç bir atmosferi olacağını söyleyebiliriz. Kamera arkası görüntülerinin yer aldığı trailer’ı bu linke tıklayarak da izleyebilirsiniz

Filmin hikayesindeyse artık emekli olmuş olan Bond’un, gelen bir yardım çağrısı üzerine tekrar görevine dönmesi işlenecek. Görevine geri dönen Bond’u bu defa çok daha tehlikeli düşmanlar ve bilinmeyen teknolojiler bekleyecek. Film, Daniel Craig’in oynayacağı son Bond filmi olacak.

Ayrıca buraya tıklayarak yeni Matrix filmiyle ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz

 

Dizi, sinema ve oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Onat ÇAKALCI

Yeni şeyler tüketmeyi ve bunları çevremdekilerle paylaşmayı severim. Tıpkı burada yapmaya çalıştığım gibi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.