Ev / Haberler / Mortal Kombat Bu Sefer Yeni Bir Film İle Geliyor!
Poster gg

Mortal Kombat Bu Sefer Yeni Bir Film İle Geliyor!

Merhaba sevgili oyuncular! Mortal Kombat 11 tanıtımından sonra yeni bir film duyurusu yapıldı. Filmle ilgili de ufak ufak bilgiler var.

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım. Mortal Kombat’ın filmlerinin pek başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü her ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın hikayeye sadık kalmayınca olmuyor. Hikayeye sadık kalınmadığından dolayı karakterler de bozuk. Mesela Scorpion kolundan zincir fırlatmak yerine avucunun içinden canlı bir yaratık fırlatıyor. Şimdi oyunu daha oynamadan film yapmaya kalkarsanız böyle oluyor.

Mortal Kombat Filmi İle İlgili Haberler

Önceki filmlerin aksine bu film animasyon tarzında olacakmış. Her ne kadar pek benzemeseler de bana direkt olarak eskiden yayınlanan Mortal Kombat: Defenders of the Realm adlı çizgi diziyi hatırlattı. Televizyonda yayınlanan Mortal Kombat en fazla ne kadar kanlı ve vahşetli olabilir ki? Filmin yapımını Warner Bros üstlenecekmiş. Filmin kadrosu ise söylentilere göre şöyle olabilir.

Jennifer Carpenter (Kendisinin Sonya Blade karakterini oynayacağını söylüyorlar.)

Darin DePaul

Joel McHale

Fred Tatasciore

Ike Amadi

Grey Griffin 

Patrick Seitz (Bu abimiz aynı zamanda son çıkan MK oyunlarında Scorpion ve Freddy Kruger karakterlerini seslendirmişti.)

Kevin Michael Richardson

Robin Atkin Downes

Jordan Rodrigues

Steve Blum (Kendisi aynı zamanda Mortal Kombat X için Bo’ Rai Cho, Sub-Zero ve Reptile karakterlerini seslendirmiştir.)

Merakla Bekliyoruz Filmi!

Bakalım nası bir şey ile karşılaşacağız. Çizgi roman evrenine bile giren serinin filminde umarız önceki filmlerde olduğu gibi karakterlere uzaktan yakından benzemeyen karakterler yapmazlar. Bu tarz haberler için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Esen kalın!

 

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.