Ev / Haberler / Mr.Robot Final Sezonu Çekimleri Tamamlandı

Mr.Robot Final Sezonu Çekimleri Tamamlandı

Poster gg

2015 yılında ekran serüvenine başlayan gerilim-dram dizisi Mr. Robot, bu yıl 4. sezonuyla ekranlara veda ediyor. Sevilen dizinin son sezonunun çekimleri tamamlandı.

IMDb’den aldığı 8,5 puanla dikkat çeken Mr. Robot, son yıllarda kendinden en çok bahsettiren dizilerden biri oldu. 2015 yılında yayın hayatına başlayan Amerikan yapımı dizinin kadrosunda, Rami Malek, Christian Slater, Carly Chaikin, Martin Wallström gibi isimler barındırıyor.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle: Bir siber güvenlik firmasında tam zamanlı çalışan ve çocukluğu travmalarla geçen Elliot, psikolojik sorunlarla mücadele etmektedir. Elliot, geceleri hayatına bir hacker olarak devam etmektedir. Elliot, bir gün gizli bir hacker ekibi tarafından iş teklifi alır.

Mr.Robot final sezonu sızan görseller nedeniyle hayranlar tarafından tartışma konusu olmuştu. 3.sezon finalinde karakterin başına gelen olaylarla izleyiciler sarsılmış, yeni sezonu heyecanla beklemeye başlamıştı. Dizi, akıl karıştıran, alışılmadık ve etkileyici senaryosu ile son bir kez daha bizlerle olacak.

Çekimleri dün tamamlanan ve 2019 sonbaharında yayınlanacağı bilinen Mr.Robot final sezonu, hayranlar tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Sinema ve dizi haberlerimizin devamı için sitemizi takipte kalmayı  unutmayın. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.