Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / OxiChampion Bu Kez De TBF’den Ban Yedi!
Poster gg
oxi tbf

OxiChampion Bu Kez De TBF’den Ban Yedi!

Kerim Bahadır Şeker, ya da bildiğimiz adı ile OxiChampion bu kez de Türkiye’nin en büyük e-spor organizasyonlarından biri olan Türkiye Büyük Finali etkinliğinden ban yedi!Oxi için gelen bu kötü haberin tüm detayları bu yazımızda.

Oxi’ye Bir Darbe De TBF’den!GameX
etkinliğinde Güneş Özlü ile yaşadığı gerilimin ardından GameX ve GİST etkinliklerine katılımı yasaklanan OxiChampion için bir kötü haber de TBF cephesinden geldi. Sanal ortamda tartışan ikili geçtiğimiz günlerde GameX etkinliğinde bir araya gelince gerilim dolu anların yaşanması da haliyle kaçınılmaz olmuştu. Yaşanan tartışma sırasında Oxi‘nin Güneş Özlü‘ye bıçak çektiği görüntüler internette büyük tartışmalara neden olmuştu.

Bu olayların ardından gelen haberler ise Oxi adına pek de olumlu olmadı haliyle. Türkiye’nin önemli e-spor ve oyun etkinliklerine katılımı yasaklanan Oxi için gelecek yıllardaki durum ise şu an için belirsiz. İnsanların eğlenmek ve yeni deneyimler edinmek adına katıldığı fuarlarda böyle olayların olması takdir edersiniz ki kabul edilemez. Bizler kendi adımıza böyle davranışlar sergileyen kişilerin hem kendi, hem de çevrelerindeki insanların güvenliği için böyle etkinliklere katılımlarının kısıtlanmasını oldukça olumlu buluyoruz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.