Ev / Blog / Oyungg Patreonda!
Valorant names

Oyungg Patreonda!

“Yanlış anlamayın, dilenci ya da anketör değilim güzel abicim.”

Bizi severek takip eden insanların olduğunun bilincindeyiz, sizlerle ve sitemizle çok daha fazla ilgilenmek istiyoruz fakat tahmin edersiniz ki bu tip şeyler biraz da maddiyatla alakalı. Bu yüzden Patreon’da bağış topladığımız bir hesap açtık. Yapılan bağışların da karşılığını en güzel şekilde vermeyi hedefliyoruz, çünkü tahmin edersiniz ki Twitch yayıncısı değiliz, sadece yazdıklarınızı okumak için para istemek vicdanımıza sığmazdı. Sizleri Patron yapmayı planlıyoruz!

 

Patreon’da nasıl bağış yapıldığını bilmiyorsanız, geçtiğimiz haftalarda bununla ilgili bir yazı yayınlamıştık. Onu da okursanız patron yarısı oldunuz bile. Diğer birkaç site gibi sitenin her tarafını Patreon linkleriyle doldurmayı da düşünmüyoruz.

Oyungg Patreonda! İlk 5’li öne çıksın

Henüz bağış almadık, bu sebeple bağışları biraz ateşlemek için şöyle bir şey düşünüyoruz. İlk bağışçımız olan 5 kişiye özel hediyelerimiz var. Bu hediyeler genelde kendimiz için hazırlattığımız ürünlerin onlara da yollanması. Mesela Oyungg tarafından yapılan Poster, Rozet, Kıyafet, Kalem gibi eşantiyon benzeri şeyler çıkarttığımızda (Ara sıra yapıyoruz böyle şeyler) o arkadaşlarımızı da sayıya ekleyeceğiz.

Para istediğimiz bu yazımızı çok uzatma taraftarı değilim, utanıyorum açıkçası. Merak edenler çok daha fazla ayrıntıyı Patreon Sayfamızda bulabilirler. Şimdiden çok teşekkürler. Oyungg Patreonda!

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.