Ev / Haberler / Paladins İçin Battle Royale Modu Geliyor: Paladins Battlegrounds!

Paladins İçin Battle Royale Modu Geliyor: Paladins Battlegrounds!

Valorant names

PUBG’nin bu kadar büyük bir popüleriteye ulaşması ile birlikte her oyun Battle Royale modlarının ekmeğini yemek için uğraşıyor. Paladins de bu popüleriteden payını almak için battle royale modu çıkarıyor. Detaylar Haberimizde!

Başlamadan önce oyun hakkında fikir sahibi olmak için buraya tıklayarak ilgili yazımızı okuyabilirsiniz, hadi başlayalım.

Bluehole Studio‘nun, PUBG çok popüler olmasına rağmen Battle Royale olarak adlandırdığımız oyun türüne yeni mekanik anlamında büyük bir katkısı olmadı. Hi-Rez Studio, Overwatch‘den esinlenilmiş(!) oyunu olan Paladins‘in aksine yeni çıkaracağı Battle Royale modu ile oyun sektörüne farklı bir mekanik katacağa benziyor. Paladins: Battlegrounds, dünyadaki ilk şampiyon bazlı Battle Royale oyunu olacak.

 Paladins Battlegrounds Nasıl Oynanacak?

Söylentilere göre Hi-Rez Studio‘nun bu orjinal fikri takımlar halinde oynanacak, solo modu bulunmayacak. Seçilen şampiyonlar ile takımlar halinde klasik şekilde 100 kişilik büyük bir haritaya atlanacak ve en sona kadar hayatta kalan takım olmaya çalışılacak. Battle Royale modlarının olmazsa olmazı “loot” ise normal oyunda oyun dışı edinebildiğimiz güçlendirmeleri haritada bulmaya bağlı olacak. Haritanın nasıl olacağı ve bineklerin kullanılabileceği yayınlanan videoda açıkça gösteriliyor.

Siz Battle Royale oyunlarının bu kadar yaygınlaşması hakkında ve Battle Royal için yeni olan şampiyona dayalı sistem hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi Facebook grubumuzda paylaşabilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.