Ev / Haberler / Papers, Please Kısa Film Oluyor!

Papers, Please Kısa Film Oluyor!

Valorant names

Son yılların en çok dikkat çeken indie yapımlarından biri olan Papers, Please’in kısa film olarak karşımıza çıkacağı geçtiğimiz yıl paylaşılmıştı. Bakalım proje ne alemde? Tüm detaylar haberimizde.

 Glory To Arstotzka!

Savaşın tüm soğukluğunu ve vahşetini insanın iliklerine kadar işleyen bir oyun Papers, Please. Son zamanlarda büyük yapımcıların oyunlarının yanında yıldızı parlamaya başlayan bağımsız geliştiricilerin ortaya koydukları en güzel işlerden de bir tanesi. Sınır kapısında görev yapan bir memuru canlandırdığınız oyun başta size biraz sıkıcı gelebilir ancak oyunun alt metninde yatan fikirleri anlamaya başladığınız zaman başından kalkamayacaksınız.

Çok güçlü fikirlere sahip bir oyun olan Papers, Please bu yönü ile sinemacıların da gözünden kaçmamıştı. Savaş sebebi ne olursa olsun her zaman zarar gören masumların da olacağını bize çarpıcı bir şekilde aktaran oyunun, kısa film olarak çıkış yapacağı geçtiğimiz yıl duyurulmuştu.  Lafı daha fazla uzatmadan sizi fragman ile baş başa bırakalım.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla oyunun atmosferi gayet iyi işlenmiş durumda. Komünist bir rejimin bütün soğukluğunu ve resmiyetini adeta iliklerinizde hissediyorsunuz. Umarız böylesine başarılı ve etkileyici bir oyuna yakışacak bir film olur. Gerçi bu fragman sayesinde bizlerin beklentileri bir hayli yükselmiş durumda.

Proje Ne Alemde?

Filmin IMDB sayfasında süre olarak 11 dakika olacağı detayı paylaşılmış. Ayrıca çıkış tarihi olarak net bir tarih verilmemiş olsa da film 2018 yılında bizlerle olacak gibi görünüyor. Rusya yapımı bir film olarak karşımıza çıkacak olan yapım, şimdiden oyun tutkunları tarafından en çok beklenen kısa filmler arasında kendine yer bulmuş durumda.

Sizler fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? Papers, Please gibi bağımsız bir yapımın kısa film olarak karşımıza çıkması AAA oyunların yanında indie oyunlar için de bir öncü olur mu? Yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza da katılabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Kısa filmde Jorji reisi görmek isteriz 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.