Ev / Haberler / Pes 2019’un Türkiye’de Ne Kadar Olacağı Belli Oldu

Pes 2019’un Türkiye’de Ne Kadar Olacağı Belli Oldu

"

Futbol oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan birisi olan PES bu yıl çıkaracağı oyunun Türkiye’deki fiyatını belirledi.

PES 2019 Çıkış Tarihi Açıklandı ve İlk Fragman Yayınlandı! yazımızda belirttiğimiz gibi Pes 2019’un 30 Ağustos 2018 tarihinde satışa sunulacağını biliyorduk ancak fiyatının ne olduğunu bilmiyorduk ama an itibari ile artık onu da biliyoruz. Oyunun fiyatına gelecek olursak.

pes2019

PES 2019 Türkiye’de Ne Kadar Olacak?

PES 2019 için belirlenen fiyatlar şu şekildedir;

PlayStation 4 Ön Sipariş: 179 TL

Xbox One Ön Sipariş: 152 TL

PlayStation 4 ‘David Beckham’ Paketli Oyun: 209 TL

Xbox One ‘David Beckham’ Paketli Oyun: 177 TL

PlayStation 4 Legend Versiyonu: 239 TL

Xbox One Legend Versiyonu: 203 TL

PES 2019 PC Sürümü : Belirlenmedi

 

Oyunun fiyatı bu şekilde, daha PC sürümü için bir açıklama yapılmadı ancak fiyat açıklanır açıklanmaz size ulaştırmaya çalışacağım. Yıllardır düşüş içerisinde olan PES bakalım bu sene FIFA’nın önüne geçebilecek mi? Yoksa bu sene de FIFA’ya boyun mu eğecek? Sorularımızın cevabını oyunu oynadıktan sonra belirleyeceğiz. PES’ın Şampiyonlar Ligi lisansını kaybetmesi bu rekabette çok büyük bir eksik.

Pes 2019’un Türkiye’de çıkış yapacağı fiyatı yazdık. PC sürümü çıkar çıkmaz size iletmeye çalışacağım. Bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. 

 

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

Space Soldiers Dağıldı!

Space Soldiers takımı oyuncuları İsmailcan ‘’XANTARES’’ Dörtkardeş ve Buğra ‘’CALYX’’ Arkın bugün açıkladıkları karar ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir