Ev / Haberler / Rocket League GTA Online ‘a Geldi!

Rocket League GTA Online ‘a Geldi!

Poster gg

Beklenmedik bir biçimde son yılların popüler oyunlarından olmayı başaran Rocket League GTA Online üzerinde kısa bir süreliğine boy göstermeye başladı. Detaylar haberimizde.

Son zamanların popüler olduğu kadar da absürt olan yapımlarından Rocket League kısa bir süreliğine mod olarak GTA Online içerisine eklendi. Ancak ufacık bir fark ile. Bu modda top yerine bir patlayıcıyı rakip yarı sahaya taşımaya çalışıyorsunuz. Tam da GTA serisinin uçukluğuna yakışan bir hamle anlayacağınız. GTA Online’ın Arena War kısmına eklenen modun ismi ise Bomb Ball. Modun amacı ise en kısa tanımı ile belli bir süre sonra patlayacak olan bombanın patlama zamanı geldiğinde sizin yarı sahanızda bulunmaması. Elbette bu süreç içerisinde gol de atmaya çalışacaksınız.

Bu modda normalde kazanılan para ve RP’nin iki katını kazanabileceksiniz. Ayrıca moda giriş yaptığınızda çeşitli oyun içi hediyeler de kazanabileceğinizi hatırlatmış olalım. Siz de GTA dünyasının çılgınlığına yakışan bu modu denemek isterseniz acele etmenizde yarar var. Zira bu oyun moduna katılıp oyunu oynamak için son tarih 14 Ocak.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.