Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Shadow of Tomb Raider İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Shadow of Tomb Raider İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Poster gg

Geçtiğimiz gün E3 fuarında yeni bir fragmanı yayınlanan Shadow of Tomb Raider için ilk kez bir oynanış videosu yayınlandı. Videonun detaylarını hep beraber inceleyelim.
shadow of the tomb raider

Yepyeni Bir Lara Croft

Lara Croft’un hikayesinin 2013 yılında yeniden ele alınması ile başlayan üçlemenin son halkası olacak oyun için yepyeni bir oynanış videosu yayınlandı. Lara Croft’un artık toy bir genç kız olmaktan çıkacağını belirgin bir biçimde gördüğümüz videoda gizlilik oldukça ön plana çıkartılmış durumda. Gizlilik ögeleri oynanış videosunda gördüğümüz ortam ile öyle güzel iç içe geçmiş ki heyecanlanmamak elde değil.

Bunlara ek olarak oyunun geliştiricilerinden olan David Bisson yeni oyunda duvarda koşma ve tırmanmak için kullanabileceğimiz bir halatın oyuna ekleneceğini de duyurdu. Videoda gördüğümüz kadarıyla oynanış ve grafiksel anlamda önceki oyunların üzerine elbette yeni şeyler konulmuş ancak bu değişiklikler çok da büyük seviyelerde değil. Oyunun karanlık havası videoda da belirgin bir biçimde seziliyor. Bu oyun için Lara Croft’un Tomb Riader rütbesine terfi edeceği oyun olacak demek yanlış olmaz. Bundan sonraki oyunlarda çok daha olgun ve deneyimli bir Lara göreceğimiz kesin.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.