Ev / Haberler / Steam’den Ücretsiz Oyun!

Steam’den Ücretsiz Oyun!

Poster gg

Oyuncular, müjde! Steam üzerinde Battle for he Galaxy ücretsiz oldu. Hem de bir ek paketi ile birlikte. Detaylar haberimizde.

Bu haberimiz özellikle strateji türü severleri ilgilendiriyor. ‘Ben strateji ustasıyım, dünya yada uzay fark etmez’ diyorsanız ne ala. Çünkü uzayda geçen MMO türündeki strateji oyunu Battle for he Galaxy Steam üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor. Üstelik yanında bir de Ice Bastion Pack adlı ek paket var!

Oyun bildiğimiz klasik strateji oyunlarından pek de farklı olmasa da bu klasik tema uzay sosu ile bezendiğinde ortaya hiç de fena olmayan bir oyun çıkmış. Diğer oyunculara karşı uzay boşluğunda amansız mücadelelere girişmek sizleri heyecanlandırıyorsa bu oyunu kaçırmayın. Ancak acele etmenizde de yarar var. Zira bu teklifin geçerlilik süresi 14 Haziran’da sona eriyor.
Battle for he Galaxy

Nasıl Sahip Olurum?

Oyuna sahip olmak için yapmanız gerek buraya tıklamak ve ‘’Oyunu Oyna’’ butonuna tıklamak. Bu adımdan sonra oyun kütüphanenize eklenecek ve sonsuza dek sizin olacak. Tabi bu adım bir Steam hesabınız olduğunu varsaydığımızda geçerli. Eğer bir Steam hesabınız yoksa buraya tıklayarak oluşturabilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.