Ev / Haberler / Oyun Haberleri / The Awesome Adventures of Captain Spirit Çıkış Yaptı
Poster gg
Captain Spirit

The Awesome Adventures of Captain Spirit Çıkış Yaptı

Life is Strange 2’nin gelişi için bir nevi reklam niteliğinde olan The Awesome Adventures of Captain Spirit çıkışını gerçekleştirdi. Detaylar haberimizde.
Captain Spirit
Life is Strange kendine has grafikleri, duygu dolu hikayesi ve birbirinden güzel müzikleri ile aldığı övgüleri sonuna kadar hak eden bir yapım. Yeni oyunun geleceği duyurulduğunda oldukça heyecanlanmıştık. Square Enix şirketi oldukça şık bir reklam kampanyasına imza atarak bu oyunun tanıtımı için The Awesome Adventures of Captain Spirit’i ücretsiz olarak yayınladı.

Yepyeni Bir Karakter

Serinin önceki oyunları ile aynı oynanış mantığı ve grafikleri bünyesinde barındıran oyun bizlere yine önceki oyunlardaki gibi zengin bir hikaye sunuyor. Yaptığımız seçimlerle şekillendirdiğimiz olay örgüsü sayesinde kendimizi anında oyunun dünyasında buluyoruz. Bu kez kahramanımız 9 yaşında bir çocuk olan Chris. En büyük hayali bir süper kahraman olmak olan Chris’e bu yolda karşılaşacağı maceralar boyunca eşlik edeceğiz.

Oyun PC, Xbox ve PS4 sahipleri için şu an ücretsiz olarak erişilebilir durumda. Tüm bu bilgilerden sonra bizlere iyi oyunlar dilemek düşüyor.

Life is Strange’den pek de farklı sistem gereksinimleri gerektirmeyen Captain Spirit’i bedava indirmek için oyunun Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

2 Yorumlar

  1. Sürekli ücretsiz olarak kalacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.