Ev / Haberler / The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Score Spotify ve Apple Music’te!
Poster gg

The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Score Spotify ve Apple Music’te!

The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Score artık Spotify ve Apple Music de dahil olmak üzere bütün büyük dijital müzik platformlarında dinlenebilir halde. Detaylar haberimizde!

The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Score

Lakeshore Records ile işbirliği içinde yapılmış, uzun zamandır Rockstar’da görev alan yapımcı Woody Jackson tarafından derlenmiş The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Score, Arca, Colin Stetson, Senyawa gibi isimler dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından sanatçı ve müzisyenin katkılarıyla oluşturuldu.

“İnsanın aklını alan teller, nefes kesici gitar… Red Dead Redemption 2 için Jackson’ın yaptığı çalışma Ennio Morricone filminin müziği ve Kiko-era Los Lobos’un korkutucu çöl taşı ile benzer noktalara sahip, kendisini dinlemek insanı gerçekten içine çekiyor, güzelce detaylandırılmış ama kötü yanları da var.” Los Angeles Times’ın müzikler için yorumu bu şekildeydi.

Rockstar Games, bu gelişmeyi sitelerinden paylaştıkları minik bir yazıyla duyurdu. Oynatma listesine Spotify için buradan, Apple Music için ise buradan ulaşabilirsiniz. Umarız kulaklarınızı bayram ettirecek bir deneyim yaşatır size bu müzikler.

Oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar olmak için bizi takipte kalın. Herkese iyi oyunlar!

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.