Ev / Haberler / The Witcher 3 Switch Gameplay Videosu ve Çıkış Tarihi Paylaşıldı!
Poster gg
witcher 3 switch

The Witcher 3 Switch Gameplay Videosu ve Çıkış Tarihi Paylaşıldı!

En büyük oyun etkinliklerinden olan Gamescom 2019 bildiğiniz üzere başladı. Fuardan birbirinden heyecanlı haberler gelmeye devam ediyor. Bu haberlerden biri de özellikle Nintendo Switch sahiplerini yakından ilgilendiriyor. The Witcher 3 Switch Gameplay videosu ile hepimizi heyecanlandırmış durumda. İşte tüm detaylar.

Çıkış tarihinin üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala en çok ses getiren oyunlardan biri The Witcher 3. Bu yılın başında The Witcher 3 Switch için geliyor haberlerini zaten duymuştuk. Bu haberin ardından elbette Nintendo Switch sahipleri ve Witcher hayranları arasında bir heyecan dalgası başladı. Oyunun nasıl Switch için optimize edileceği, olası sorunlar gibi konular forumlarda tartışılmıştı.

Hayranlar kafalarındaki soruların çoğuna Gamescom 2019’da çözüm buldu. Oyunun çıkış tarihinin yanı sıra bir de Nintendo Switch için gameplay videosu paylaşıldı. Kült oyun 15 Ekim 2019 tarihinde Nintendo Switch sahipleri ile buluşacak. The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition bugün itibariyle Amazon üzerinden 59,99 dolarlık fiyat etiketiyle ön siparişe de açılmış durumda. Paket içeriğinde ana oyunun yanı sıra oyuncuların büyük beğenisini toplamış 2 DLC’de (Blood and Wine ve Hearts of Stone) bulunuyor.

Hayranların üzerinde en çok kafa yorduğu konulardan bir tanesi de elbette ki oyunun Switch gibi bir cihazda hangi kalitede oynanabileceğiydi. Gameplay videosunda gördüğümüz kadarıyla bu konuda pek de endişe etmemize gerek yok. Nintendo Switch The Witcher 3 gibi yüksek grafiklere sahip bir oyunun altından rahatlıkla kalkabilecek gibi görünüyor. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.