Ev / Haberler / Thor: Ragnarok’un Yeni Fragmanı Yayına Girdi!
Poster gg

Thor: Ragnarok’un Yeni Fragmanı Yayına Girdi!

Thor’un yeni filmi Thor: Ragnarok yeni bir fragmanla karşımızda!

Marvel dur durak bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan San Diego Comic-Con etkinliğinde Thor: Ragnarok filminin yeni bir fragmanı yayına girdi. Gerçekten merakla bekleyen insanları daha da heyecanlandıracağını söylemeden olmaz. Filmi bekleyenler için o özel tarih Kasım’ın 3. günü diyelim ve biraz filmden bahsedelim.

Önceki fragmanda gördüğümüz bazı sahneleri tekrardan görüyoruz. Fakat bu sefer Thor’un sesiyle. Hulk’ın sahneye çıkışı da bu bahsettiğimiz sahnelerden bir tanesi. Ayrıca Asgard viran olmuş. Bol aksiyon ve bol bol muhabbet göreceğimiz kesin. Fragmanda zaten Dünyayı görmüyoruz, genel olarak farklı gezegenlerde geçen bir film olacağını söylemek bu yüzden zor değil.

 

Eleştirimiz yok mu Thor: Ragnarok İçin?

Eleştirmeden olmaz elbette. Tamam Marvel’dan farklı şeyler beklemek çok doğru değil, adamların tutan bir formülü var ve hangi filme uygulasalar tutuyor zaten. Bu yüzden çok riske girmeden yapıyorlar işlerini. Fakat bu kadar CGI (Animasyon vs.) şart mı gerçekten? Biraz doğal çekim görsek olmaz mı? Neyse, en azından DC‘nin son sıralar yaptığı gibi ucuz ve kalitesiz animasyonlar değil yaptıkları. Bu yüzden film çıkana kadar çok kızmayacağız.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.