Ev / Haberler / Sinema Haberleri / Tomb Raider Yeni Fragman İle Döndü!

Tomb Raider Yeni Fragman İle Döndü!

Valorant names

Seriye yeni bir soluk getirecek olan Tomb Raider filminden heyecan dolu yeni bir fragman geldi. Detaylar haberimizde.

Lara Croft’un hikayesini en baştan ele alacak yapımdan bizleri heyecanlandıracak bir fragman geldi. Gelin önce fragmana bir göz atalım, sonra bunun hakkında birazcık konuşalım.

Fragman hakkında benim dikkatimi çeken ilk nokta serinin son iki oyununun çizgisini çok güzel korumaları oldu. Toy ve genç Lara Croft’un babasının izinden giderek başarılı bir maceracı ve arkeoloğa dönüşmesi gayet güzel yansıtılmış. Aksiyon sahneleri de fragmanda gördüğüm kadarıyla hiç de ham durmuyor. Bu film Angelina Jolie’nin rol aldığı diğer iki yapıma göre oyunlara çok daha sadık kalmış gibi. Film sadece serinin hayranlarını değil, tüm aksiyon severleri tatmin edecek derecede güzel olacak gibi duruyor. Tabi bu yalnızca fragman, bu konu hakkında film gösterime girdikten sonra daha detaylı tartışacağız.

Jolie’den Sonra Vickander

Uzunca bir süre sessizliğe gömülen Tomb Raider film serisinde Angelina Jolie tarafından hayat verilen Lara Croft hepimizin hafızalarına kazınmıştı. Bu kez Lara Croft rolünde Oscar ödüllü Alicia Vikander’ı göreceğiz. Bu tercihin ne kadar doğru olduğu tartışılır ancak Vikander fragmanda gördüğümüz kadarıyla aksiyon sahnelerinin üstesinden başarıyla gelebilmiş durumda. Önceki iki filmin ele aldığı konu güçlü ve sert Lara Croft’un maceraları hakkındaydı. Ancak bu filmde ise oyun serisinin son iki yapımında olduğu gibi daha genç ve tecrübesiz bir Lara görüyoruz. Bu yüzden Jolie gibi sert bir kadın yerine Vikander’ın başrol olarak tercih edilmesi beni çok da rahatsız etmedi. Tabi bu konu hakkında konuşmak için daha çok erken. Film vizyona girdiğinde Vikander’ın nasıl bir performans sergilediğini göreceğiz. Ancak şu da bir gerçek; oyunlardan uyarlanan filmler genelde pek başarılı olamıyor. Filmden şimdiye kadar gelen görseller ve fragmanlar bu genellemenin aksine yeni Tomb Raider filminin izleyicilere istediğini verebileceği yönünde bir fikir oluşturdu.

Siz yeni fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Vikander rolün altından kalkmayı başarabilecek mi? Yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza da katılabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.