Ev / Haberler / Toplam Değerleri 198 TL Olan Altı Oyun Ücretsiz Oldu!
Poster gg
batman

Toplam Değerleri 198 TL Olan Altı Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games çıldırdı! Batman haftasına özel olarak verdiği oyunlar ile kendi çıtasını iyice yükselten Epic Games Store bu hafta kullanıcılara Batman serisinin altı oyununu ücretsiz olarak sunuyor. Detaylar haberimizde.

Artık Epic Games Store tarafından her hafta ücretsiz olarak sunulan ikişerli-üçerli oyunlara alışmış durumdayız. Ancak bu hafta Epic Games kendini aştı demek hiç de yalan olmaz. Batman haftasına özel olarak kullanıcılara toplam değerleri 198 TL olan ve eleştirmenlerden de tam not alan Batman Arkham Collection ve Lego Batman Trilogy ücretsiz olarak sunuluyor. Gerek hikayeleri, gerek oynanış mekanikleri ve grafikleri ile en iyi süper kahraman oyunları arasında ilk sıralara oynayan Batman Arkham Trigoloy ve alıştığımız Lego mizahını Batman’in karanlık evreni ile harmanlayan Lego Batman Trilogy paketlerine nasıl sahip olabileceğinizi aşağıda detaylı bir biçimde anlattık.
batman

Nasıl Sahip Olurum?

Oyunlara sahip olmak için öncelikle bir Epic Games hesabına ihtiyacınız var. Hesabınız yoksa oluşturduktan, var ise de giriş yaptıktan sonra bu bağlantıya tıklayarak Batman üçlemelerinin yer aldığı mağaza sayfasına gidebilirsiniz. Bu adımın ardından oyunların kendi aralarında bölündükleri üçlemeleri göreceksiniz. Altı oyuna da sahip olmak için bu üçlemelerin sekmelerine girip aynı işlemleri tekrarlamak gerekiyor.

Dilediğiniz üçlemenin sekmesine tıkladıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfanın sağında yer alan ‘’AL’’ butonuna tıklayarak satın alma sayfasına gidebilirsiniz. Bu sayfada yer alan ‘’PLACE ORDER’’ butonuna tıkladığınızda oyunlar kütüphanenize eklenmiş olacak. Aynı işlemleri tekrar ederek almadığınız öteki üçlemeyi de kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.