Ev / Haberler / Toplam Fiyatı 62 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu!

Toplam Fiyatı 62 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu!

Valorant names

Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunları oyuncular ile buluşturacağını daha önce açıklamıştı. Bu hafta bir değil iki oyun ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuldu. Detaylar haberimizde.

Epic Games’i diğer rakiplerinden ayıran iki önemli özelliği kuşkusuz popülaritesi zamanla azalmış olsa da hala geniş kitlelerce oynanmaya devam eden Fortnite ve her hafta bizlere sunduğu ücretsiz oyunlar. Kısa bir sürede özellikle de kullanıcılara ücretsiz sunduğu oyunlar sayesinde pazarda büyük bir yer kaplamayı başaran Epic Games Store tarafından bu hafta iki güzel indie oyun ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Bu hafta ücretsiz dağıtılan oyunlar ‘’INSIDE’ ve ‘’Celeste’’. İki oyun da indie türünün başarılı örneklerinden ve hem oyunculardan hem de eleştirmenlerden tam puan almış yapımlar. Üstelik de istedikleri düşük sistem gereksinimleri ile patates diye tabir ettiğimiz bilgisayarlarda bile çalışarak bizleri mutlu ediyorlar.

Nasıl Sahip Olurum?

Oyunlara ücretsiz bir biçimde sahip olmak için öncelikle bir Epic Games hesabına ihtiyacınız olacak. Buraya tıklayarak bir hesap oluşturabilirsiniz. Zaten bir hesabınız varsa giriş yaptıktan sonra Epic Games ana sayfasında yer alan ‘’Free Games Collection’’ kısmına tıklayarak oyunların ücretsiz dağıtıldığı sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Her oyun için ayrı ayrı sipariş vermeniz gerekmekte. Seçtiğiniz oyuna tıkladıktan sonra ‘’Al’’ butonuna da tıkladıktan sonra karşınıza bir sipariş ekranı gelecek. ‘’Sipariş Ver’’ butonuna tıkladıktan sonra oyun kütüphanenize kalıcı olarak eklenmiş olacak.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

2 Yorumlar

  1. steam kütüphanemizemi geliyor oyunlar

  2. Hayır, Epic kütüphanene geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.